• $7,937
  • €9,501
  • 461.344
  • 1325.47
04 Haziran 2020 Perşembe 16:05 | Son Güncelleme:

Haluk Hasan Seyithanoğlu kimdir?

Haluk Hasan Seyithanoğlu kimdir"

Haluk Hasan Seyithanoğlu kimdir? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Bakan Koca, Haluk Hasan Seyithanoğlu Rusya'dan getirildiğini açıkladı. İşte son dakika açıklamaları..

Haluk Hasan Seyithanoğlu kimdir? sorusunun yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. Bakan Koca, Haluk Hasan Seyithanoğlu Rusya'dan getirildiğini açıkladı. İşte son dakika açıklamaları..

BAKAN FAHRETTİN KOCA AÇIKLAMALARI

Rusya’da tıp öğrencisi olan akciğer hastası Haluk Hasan Seyithanoğlu’nu ambulans uçakla ülkesine getirdik. Koronavirüs salgını sebebiyle Rusya’da ameliyatı yapılamayan kardeşimiz, Cumhurbaşkanımızın talimatıyla tedavi altına alındı. Kendisine geçmiş olsun diyorum.

HALUK HASAN SAYİTHANOĞLU KİMDİR?

Koronavirüs nedeniyle uçuşların durdurulmasının ardından Rusya'nın başkenti Moskova'da kalan 24 yaşındaki Haluk Hasan Seyithanoğlu aniden rahatsızlandı. Rusya'da bir hastanede tedavi altına alınan Seyithanoğlu'nun akciğerlerinde hava biriktiği anlaşıldı. Bir süredir hastanede tedavi altında bulunan Haluk Hasan Seyithanoğlu, Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçerek buradan alınıp tedavisinin Türkiye'de devam edilmesi talebinde bulundu. Sağlık Bakanlığı tarafından talebi olumlu karşılanan 24 yaşındaki Türk vatandaşı için Moskova'ya ambulans uçak gönderildi.

Rusya seferinin kaptan pilotu Adnan Özdemir ise şunları söyledi, “Uçuş haberi geldikten sonra gerekli izinler alınıyor, planlar hazırlandıktan sonra hazırlığımız yaklaşık bir saat sürüyor. Medikal ekipten onay geldikten sonra havalanıyoruz. Normal şartlarda sadece maske takıyoruz. Koronavirüslü bir hasta olunca özel kıyafetler giyiyoruz. Biraz şartlar zor ama bizim görevimiz bunu gerektiriyor" diye konuştu.

<p class='MsoNormal'>Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim Araştırma Derneği  (SODİMER) Başkanı Le

Vatandaşlar internet alışverişinde nelere dikkat etmeli?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul Boğazı'nı denizanaları bastı

Ekvador'da ölenler mezarlarından çıkarılıyor