• $8,554
  • €10,09
  • 496.988
  • 1351.59
28 Temmuz 2020 Salı 16:53 | Son Güncelleme:

Gündem konusu olan haberlerin ardından katil Avcı'nın yakınları iş yerinin camındaki yazıyı sildiler

Gündem konusu olan haberlerin ardından katil Avcı'nın yakınları iş yerinin camındaki yazıyı sildiler
DHA

Muğla'da Pınar Gültekin'i canice öldüren Cemal Metin Avcı'nın işlettiği mekan yakınları tarafından kapatıldı. Avcı'nın iş yerinin camına sprey boyayla yazılan 'katil' kelimesi yakınlarınca silinirken basında gündem konusu olan cinayet haberinin yer aldığı gazeteler de kaldırıldı.

Genç üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in kaybolmasıyla başlatılan soruşturmada soruşturmada şüpheli ifadeleri nedeniyle gözaltına alınan Cemal Metin Avcı ifadesinde Pınar'ı Orhaniye Mahallesi, Karabağlar Yaylası’nda çıkan kavgada elleriyle boğup öldürdüğünü, buradaki bağ evinde cesedini çöp varilinde yakıp, üzerine beton döktüğünü itiraf etti. Gültekin'in gösterdiği yerde bulunan varilde, Pınar'ın yanmış cesedine ulaşıldı. Genç kız, memleketi Bitlis'in Hizan ilçesinde toprağa verilirken, şüpheli sevk edildiği adliyede 'canavarca hisle ve eziyet çektirerek adam öldürmek' suçundan tutuklandı.

BASINDA GÜNDEM OLAN CİNAYET HABERİNİN YER ALDIĞI GAZETELER DE KALDIRILDI

Öte yandan Muğla'nın merkez ilçesi Menteşe'de Cemal Metin Avcı'nın işlettiği bar ise yakınları tarafından kapatılırken, tabelaların üzeri siyah naylonla örtüldü. İş yerinin camına, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce beyaz sprey boyayla yazılan ve bir süre kalan 'katil' kelimesinin ise cinayet haberinin yer aldığı gazeteyle kapatıldığı görüldü. Basında gündem konusu olan haberlerin ardından Avcı'nın yakınları harekete geçerek katil kelimesini sildikten sonra gazeteleri kaldırdı.

<p>Kırıkkale'de S.Ö., sokak ortasında tartıştığı arkadaşları M.Ö. ile A.E.'yı tabancayla vurarak yar

Sokak ortasında dehşet saçtı

Kuzey Makedonya'nın zarafet sembolü... Osmanlı mirası Alaca Cami

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak