• $7,881
  • €9,3917
  • 458.204
  • 1342.49
14 Haziran 2020 Pazar 11:18 | Son Güncelleme:

Gencer Zengin'i kim öldürdü?

Gencer Zengin'i kim öldürdü"

Gencer Zengin'i kim öldürdü, intihar mı etti? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Müge Anlı Gencer Zengin olayında son dakika gelişmesi yaşanıyor.

Gencer Zengin'i kim öldürdü, intihar mı etti? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Müge Anlı Gencer Zengin olayında son dakika gelişmesi yaşanıyor.

GENCER ZENGİN'İ KİM ÖLDÜRDÜ, İNTİHAR MI ETTİ?

Bir çocuk babası Gencer Zengin, 49 gün sonra evinin yakınında ağaca asılı olarak bulundu.

Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Gölgeli Beldesi'nde yaşayan Gencer Zengin, 49 gün sonra ölü olarak bulundu.

43 yaşındaki Gencer Zengin, 12 Eylül Perşembe günü motosikletiyle evine dönerken kayıplara karıştı. Traktörüne yedek parça almak için ilçe merkezine giden Zengin, köyüne 7 km kala güvenlik kameralarına takılmış ama bir sonraki kamerada izine rastlanmamıştı. Gencer Zengin'in köyde bir başka kadınla görüştüğü için eşi ve kızıyla tartışma yaşadığı ortaya çıkmıştı. 48 gün sonra köye yakın bir ormanlık alana mantar toplamak için giden vatandaşlar tarafından Zengin'in motosikleti bulundu. Jandarma, bu istihbarattan sonra dün (29 Ekim Salı) havadan ve karadan detaylı bir arama çalışması başlattı. Motosikletin bulunduğu alanda çalışma yapan ekipler ormanda ağır bir koku almaya başlayarak, kokunun geldiği yeri takip etti ve kısa bir süre sonra ağaçta asılı olarak bulunan Gencer Zengin'in cesedine ulaştı.

12 Eylül'de kayıplara karışan Gencer Zengin, 49 gün sonra motosikletinin bulunduğu alana yakın bir mesafede ağaca asılı olarak bulundu. Cesedi ise incelemek üzere Malatya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

<p>Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, tanıtım filminde dünyaca ünlü F

İstanbul'un güzellikleri F1 yarış araçlarıyla milyonlarca izleyiciye ulaşacak

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da koronavirüs denetimleri yoğunlaştırıldı! İşte ilk fotoğraflar

Boş kalan kampüsün yeni misafiri tilki böyle görüntülendi