• $8,3575
  • €10,2149
  • 501.883
  • 1459.57
25 Nisan 2021 Pazar 09:29 | Son Güncelleme:

Gara şehidinin babası Irk'taki operasyonlar için mehmetçiğe destek mesajı verdi

Gara şehidinin babası Irk'taki operasyonlar için mehmetçiğe destek mesajı verdi

Gara şehidi polis memuru Vedat Kaya'nın babası Şeyhmus Kaya (63), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin terör örgütü PKK'ya yönelik Irak'ın kuzeyinde başlattığı 'Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım Operasyonu'na destek mesajı verdi.

Irak'ın kuzeyinde bulunan Gara bölgesinde, PKK'lı teröristlerce şehit edilen 13 kişiden polis memuru Vedat Kaya'nın Mardin'de yaşayan babası Şeyhmus Kaya, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce terör örgütü PKK'ya yönelik Irak'ın kuzeyinde başlatılan "Pençe-Şimşek ve Pençe-Yıldırım Operasyonu"na destek mesajı verdi.

DHA'da yer alanhabere göre, Güvenlik güçlerince terör örgütü PKK hedeflerinin ateş altına alındığı operasyondan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaya, "Allah askerimize, polisimize güç, kuvvet versin. Allah devletimizi başımızdan eksik etmesin. İnşallah hiçbir asker ve polisimizin burnu bile kanamadan bu teröristlerin kökünü kazıyacaklar. İnşallah orayı teröristlerin başına yıkacaklar. Şehit babası olarak bu operasyonu sonuna kadar destekliyorum. Hiçbir güvenlik güçlerimizin burnu kanamadan ve son terörist etkisiz hale getirilene kadar bu operasyon sürmeli" dedi.

<p>PKK'yı reddeden bir kişi HDP'nin içinde barınabilir mi?</p><p><br></p><p>HDP Millet İttifakı'na g

CHP'den HDP'ye 'bakanlık vaadi' tartışması

İstanbul'da kısıtlama öncesi trafik yoğunluğu yaşandı

Rus donanmasına ait savaş gemisi İstanbul Boğazı'ndan geçti

İsrail polisi Kudüs'teki Şam Kapısı'nda Filistinlilere saldırdı