• $ 5,7408
  • € 6,3476
  • 271.351
  • 105380
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Firari FETÖ'cü Emre Uslu sosyal medyada alay konusu oldu!

Türkiye’ye kumpas kuran FET֒nün firari isimlerinden biri de Emre Uslu… ABD’de elini kolunu sallayarak gezen firari FET֒cü Türkiye’ye yönelik algı operasyonlarını sosyal medya hesabı üzerinden devam ediyor. Uslu'nun, S-400'lerle ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşım alay konusu oldu.

ABD’de yaşayan ve hakkında çok sayıda yakalama kararı bulunan Fetullahçı Terör Örgütü üyesi Emre Uslu, Türkiye’nin S-400 alamayacağını savunuyordu. Firari FET֒cü twitter hesabından "Bir kenara not alın: RTE S-400 falan A-LA-MAZ. Sıkar biraz. NATO sistemine alternatif çıkarmaz. YEMEZ atın FAV'a bekleyin..." mesajını paylaşmıştı.

Kararlı duruşunu sürdüren Türkiye, ABD’den gelen tüm tehditlere karşı hava savunmasını güçlendirmek için Rusya’dan S-400’leri satın aldı. S-400’lerin parçaları Ankara’daki Mürted Hava Meydanı’na inmeye başladı.

Firari FET֒cü Emre Uslu ise sosyal medyada alay konusu oldu. Pek çok vatandaş Emre Uslu’nun o tweetlerinin görüntülerini paylaştı. 

VİRGİNİA’DA YAŞIYORDU

Anadolu Ajansı, 2017 yılında firari FET֒cü Emre Uslu’yu ABD’nin Virginia eyaletinde görüntülemişti. 

Uslu, AA muhabirinin, "Türkiye'de FETÖ mensubu birçok kişinin adalet önünde hesap verdiğini, hakkında yakalama kararı olmasına rağmen kendisinin ise ABD'de serbestçe gezdiğini" hatırlatması üzerine sinirlenmişti.

Firari Uslu’nun FETÖ bağlantılı olduğu iddia edilen Virginia International University'de ders verdiği, lüks bir evde yaşadığı ortaya çıkmıştı. 

Uslu hakkında farklı davalardan çok sayıda yakalama kararı bulunuyor.


<p>Avcılar´dan Hadımköy´deki İÜC Yerleşkesi´ne taşınan Veteriner Fakültesi´nde görev yapan Mikrobiyo

Kedi Tırmığı Hastalığına Dikkat!

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Balık tutmaya gidince fark ettiler...Tam 7.5 milyon yıllık!

İşte A Milli Takımımızın EURO 2020 coşkusu