• $9,5575
  • €11,1717
  • 551.575
  • 1522.04
26 Mayıs 2021 Çarşamba 15:46 | Son Güncelleme:

Fetih Kupası öncesi Bilal Erdoğan 24 Tv'ye konuştu

DHA

9'uncu Uluslararası Fetih Kupası yarın başlıyor. 24 Muhabiri Adem Hançer, Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan ile konuştu.

9'uncu Uluslararası Fetih Kupası öncesi, Fatih Sultan Mehmet'in hocası olan Akşemseddin Hazretleri'nin türbesinin bulunduğu Bolu'nun Göynük ilçesinde tanıtım toplantısı düzenlendi.

İstanbul'un Fethi'nin bu yıl 568'inci yılı. Bu yıl Fetih Kupası, Sağlık Bakanlığı'nın aldığı yoğun covid-19 tedbirleri altında İstanbul'da yapılacak. 24 Muhabiri Adem Hançer Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Bilal Erdoğan ile konuştu.

Erdoğan, "Geçen sene tam kapanmanın sonunda ilk olarak uluslararası bir spor organizasyonu yapıldı. Bu sene geçen seneki kadar sıkı tedbirlerde değiliz, hamd olsun daha iyi durumdayız. Seyircisiz bir şekilde Okçular Tekkesi'nde yapacağız. Okçular Vakfı'ndaki bu geleneğin devam ettirilmesinin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

"TEDBİRLER EN ÜST SEVİYEDE"

Bilal Erdoğan, koronavirüs tedbirleri kapsamında "Tedbirler en üst düzeyde. Ödülleri herkes kendisi alıyor, okunu kimse kimseye vermiyor, okçuluğa has ne tür temas varsa bunlar en az düzeyde gerçekleşiyor. Okçuluğun bir avantajı tabi ki sporcu temasının olmaması yönüyle de salgın tedbirlerinin kolay uygulanabildiği bir spor." ifadelerini kullandı.

<p>Millet İttifakı'nın tezkeredeki  tutumu Meclis'in gündemindeydi. Mhp Grup Başkan Vekili Erkan Akç

“HDP'nin baskısı hayır dedirtti”

Kahramanmaraş'ın cips tarhanası Avrupa ülkelerine ihraç ediliyor

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Şuşa'da Cıdır Ovası'nda şehitler için dua etti

İnkaya kazıları Paleolitik dönem insanlarının göçlerine ışık tutacak