• $ 6,7065
  • € 7,5241
  • 371.8
  • 108097
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
29 Mart 2013 Cuma 20:34 | Son Güncelleme:

Fatma Şahin'den Tarlabaşı'na ziyaret

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, dün İstanbul Bilgi Üniversitesi yetkilileriyle birlikte Tarlabaşı'nı ziyaret etti. Şahin, ziyaret sonrası Tarlabaşı esnafıyla da görüştü.

Alaz KUSEYRİ / aksam.com.tr

İstanbul Tarlabaşı'nda yaşayan çocuk, genç ve yetişkinlere yönelik yabancı dil, sanat, psikolojik destek, sağlık eğitimi, hukuksal danışmanlık başta olmak üzere çok sayıda konuda hizmet veren Tarlabaşı Toplum Merkezi'nin dün önemli konukları vardı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Avrupa Birliği projesi olarak Eylül 2006'da kurulan Tarlabaşı Toplum Merkezi faaliyetlerini sürdürmek açısından maddi zorluklar yaşamaktaydı.

Halen İstanbul Bilgi Üniversitesi tarafından kira ve proje geliştirilmesi konusunda desteklenen TTM için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin, İstanbul Bilgi Üniversitesi Rektörü Remzi Sanver, AKŞAM yazarı Prof. Deniz Ülke Arıboğan ve Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Pınar Uyan Semerci bir araya geldi. Gençlerin ve merkezde eğitim alan kadınların çalışmalarını inceleyen Fatma Şahin yetkililerle bundan sonraki süreçte projeler için kaynak yaratılması ve çalışmaların geliştirilmesi konusunda neler yapılabileceğine dair fikir alışverişinde bulundu.


ABD iç savaşa mı sürükleniyor? Yavuz Atalay anlattı

ABD iç savaşa mı sürükleniyor? Yavuz Atalay anlattı

Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlı

Milli Güvenlik Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

Kütüphaneler normalleşme süreci çerçevesinde kapıla

Kütüphaneler normalleşme süreci çerçevesinde kapılarını yeniden açtı

Anbean görüntülendi! Onlarda normal hayata döndü

Anbean görüntülendi! Onlarda normal hayata döndü