• $7,4667
  • €9,0242
  • 439.138
  • 1524.49
19 Eylül 2020 Cumartesi 10:04 | Son Güncelleme:

Çevre Yönetimi Genel Müdürü Eyyüp Karahan nereli? Eyyüp Karahan kimdir?

 Çevre Yönetimi Genel Müdürü Eyyüp Karahan nereli" Eyyüp Karahan kimdir"

Başkan Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan, bazı Bakanlıklarına bağlı Genel Müdürlük ve Müdürlüklere ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Peki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürü görevine atanan Eyyüp Karahan kimdir?

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü görevine Eyyüp Karahan getirildi. Peki, Eyyüp Karahan kimdir, kaç yaşındadır?

EYYÜP KARAHAN KİMDİR?

21.02.1962 tarihinde Gümüşhane’de doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme – Sosyal Siyaset Bölümünden 1984 yılında mezun oldu.

Çeşitli firmalarda Muhasebe ve Satış Sorumlusu olarak görev yaptı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İl Genel Meclisi Plan ve Bütçe komisyon üyeliği yaptı. HAMİDİYE A.Ş.de Ticaret Müdürlüğü, İSFALT A.Ş. ve İSTAÇ A.Ş.de Genel Müdür Yardımcılığı, KİPTAŞ’ta Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Kasım 2007 tarihinde AĞAÇ A.Ş. Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Temmuz 2014 tarihinde yapılan yeni atamalar sonucunda Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Karahan, evli ve 3 çocuk babasıdır. Karahan son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü görevine getirildi.

<p><span>Türkiye ile Pakistan arasında tarihi bir televizyon dizisi projesi için harekete geçildi.&n

Türk yapımcılara Pakistan'da üst düzey karşılama

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Rıdvan Dilmen: Beşiktaş şampiyonluğa inanmış

Haftanın yalanları