• $8,6443
 • €10,1447
 • 493.519
 • 1393.54
16 Eylül 2021 Perşembe 10:03 | Son Güncelleme:

Exxen çöktü mü, 'bir hata oluştu' bildirimi nedir? Exxen maç canlı izle neden açılmıyor?

Exxen çöktü mü, 'bir hata oluştu' bildirimi nedir" Exxen maç canlı izle neden açılmıyor"

Exxen dijital platformu üzerinden yaşanan sorunlar sosyal medya gündeminde konuşulan konular arasında. Şampiyonlar Ligi'nin bugün oynanacak Beşiktaş Dortmund maçı, Exxen üzerinden canlı olarak yayınlandı. Fakat yaşanan ekran donma ve "bir hata oluştu" uyarısı ile izleyiciler tarafından problemin nedeni araştırılmaya başlandı. Peki Exxen Canlı maç izle neden açılmıyor? Exxen TV maç izleme ekranı 'bir hata oluştu" bildirimi neden oluyor?

Exxen TV üzerinden Beşiktaş'ın Dortmund'u ağırlayacağı Şampiyonlar Ligi maçı canlı olarak yayınlandı. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen dijital platformunda yaşanan problemler sosyal medya üzerinden gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu maçı izleyenler "Exxen çöktü mü, 'bir hata oluştu' bildirimi nedir? Exxen maç canlı izle neden açılmıyor? Bir hata oluştu bildirimi neden çıkıyor?" sorusuna yanıt arıyor.

Exxen, Türk girişimci Acun Ilıcalı tarafından geçtiğimiz aylarda resmi olarak duyurulmuştu. Dizi ve farklı programları izleme imkanı tanıyan bu platformda birçok farklı ve güzel içeriğe ulaşabilirken bu içerikleri de telefonunuza indirebilmektesiniz. Netflix, BluTV ve Prime Video gibi birçok platforma rakip olarak çıkan Exxen ilk günden itibaren milyonlarca kullanıcıya erişmiş durumda. Ancak Exxen henüz yeni bir girişim olduğundan dolayı platform içerisinde bazı sorunlar göze çarpmaktadır.

EXXEN'DE "BİR HATA OLUŞTU" BİLDİRİMİ SOSYAL MEDYA GÜNDEMİNDE

Exxen'e üye olan bazı kullanıcılar izlemiş oldukları maçlarda "Bir Hata Oluştu" bildirimi ile karşı karşıya kalıyor. Yaşanan bu hata ile ilgili henüz kurumdan resmi bir açıklama yapılmadı. Zaman zaman karşılaşılan bu durum ile ilgili resmi açıklama yapılması durumunda haberimizdeki yerini alacaktır.


EXXEN VİDEO DONMA SORUNU VE ÇÖZÜMÜ

Exxen video donma sorunu ve çözümü için yapmanız gereken bazı işlemler bulunmaktadır. Ancak bu sorun Exxen tarafından kaynaklı ise yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur. Platform üzerinde bulunan sorunun giderilmesini bekleyerek tekrar Exxen'de bulunan videoları kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sizlerin uygulayabileceği çözüm yolları ise şu şekildedir:

#1. Çözüm Yolu:

İlk olarak uygulayabileceğiniz çözüm yolu İnternet bağlantınızı kontrol etmek olmalıdır. Eğer İnternetinizde herhangi bir ağ kopması veya modeminizde herhangi bir bozukluk yaşanmışsa Exxen'de izlediğiniz videolar donabilir. Siz de modeminizden İnternet bağlantınızı resetleyerek donma sorununu çözebilirsiniz.

#2. Çözüm Yolu:

Bilgisayarınızda bulunan VPN programını aktif ederek tekrar Exxen'e giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Böylece İnternet bağlantınızın Exxen'e bağlantısı değişeceğinden dolayı video donma sorununu çözebilirsiniz. Ancak yavaş bir İnternete sahipseniz VPN'den dolayı bağlantınız daha da yavaşlayabilir ve videonuz donabilir.

#3. Çözüm Yolu:

Son olarak mobil cihazınızın ağ bağlantısını kullanarak Exxen'e bağlanmayı deneyebilirsiniz. Evinizde bulunan İnternet erişiminde alt yapısal bir sorundan dolayı videolar donabileceğinden dolayı, mobil verinizi kullanarak Exxen video donma sorununu çözebilirsiniz.

 • Exxen
 • Exxen hata oluştu
 • bir hata oluştu nedir
 • Exxen sorunu
 • Exxen donma
 • Exxen neden açılmıyor
 • Exxen sorunları
 • Exxen çöktü mü
<p>TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFE

Selçuk Bayraktar TEKNOFEST'te konuştu

Sabit kanatlı vurucu İHA Alpagu talep topluyor

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Eylül 2021)

Adıyaman'da heyecanlandıran keşif