• $7,4294
  • €8,972
  • 412.302
  • 1471.39
23 Ocak 2021 Cumartesi 11:00 | Son Güncelleme:

Esra Elönü'den anlamlı hareket: Ödülünü Yasin Börü'ye ithaf etti

Esra Elönü'den anlamlı hareket: Ödülünü Yasin Börü'ye ithaf etti

Star Gazetesi yazarı ve 24 TV'de 'Arafta Sorular' ile Polis Radyosu 'Açık Büfe' programlarını yapan Esra Elönü kazandığı ödülü Yasin Börü ile mazlum çocuklara ithaf etti.

2020 Kristal Küre Ödülleri Yılın En İyi Kadın TV Programcısı ödülünü alan yazar Esra Elönü, bu ödülünü Kobani kalkışmasında vahşice katledilen Yasin Börü ile bütün mazlum çocuklara ithaf etti. Elönü'nün duygulandıran davranışı sosyal medyada büyük destek gördü.

Star gazetesi yazarı ve 24 TV'de "Arafta Sorular" ile Polis Radyosu "Açık Büfe" programlarını yapan Esra Elönü başarı yayın hayatına geçtiğimiz günlerde bir ödül daha kattı. 

Elönü, 2020 Kristal Küre Ödülleri Yılın En İyi Kadın TV Programcısı ödülüne layık görüldü. 

ALKIŞLANACAK HAREKET

Elönü, aldığı ödülü, HDP ve o dönemki eş başkanı Selahattin Demirtaş'ın çağrıları sonucu başlatılan Kobani kalkışması sırasında hunharca şehit edilen Yasin Börü'ye ithaf etti.

Esra Elönü bunu sosyal medya hesabından, "Yaşı kadar bıçaklanmış balkondan aşağı atılmış , arabayla üstünden geçilmiş , annesinin bebekken öptüğü beninden teşhis edebildiği Şehit Yasin Börü’ye ve bütün mazlum çocuklara ithaf ediyorum. Mazlumu seveni üzmekten , mazlumu üzeni de sevmekten Allah’a sığınan can kardeşlerim" mesajı ile duyurdu.

<p>İran'ın Ankara Büyükelçisi, Türkiye'yi Irak'ın egemenliğini ihlal etmekle eleştiren ifadeler nede

Türkiye'den İran'a net mesaj!

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek