• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
22 Şubat 2021 Pazartesi 10:49 | Son Güncelleme:

Eskişehir'deki aile katliamında timsah gözyaşları

Eskişehir'de İlkay ve Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki oğulları Ali Doruk'un evlerinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa'nın cinayet günü yaptığı ağlama şovu fotoğraflara yansıdı. Öldürülen Emel Tokkal'ın ise katili kardeşi gibi görüp yaptığı paylaşım yürekleri yaktı.

Eskişehir'de geçen hafta evlerinde öldürülen İlkay ve Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki oğulları Ali Doruk cinayetiyle ilgili olarak yürütülen soruşturmanın ardından yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa'nın cinayet günü yaptığı ağlama şovu fotoğraflara yansıdı.

KATİLİNİ KARDEŞİ GİBİ GÖRDÜ

DHA'da yer alan habere göre katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa'nın (33),cinayetin ardından olay yerinde ağlama şovu yaptığı o gün çekilen fotoğraflara da yansıdı.

Mehmet Şerif Boğa tarafından öldürülen Emel Tokkal'ın sosyal medya hesabından onun için yaptığı, "Hep benden küçük kardeşim olsun isterdim biraz geç oldu ama oldu. Gülüşü güzel, kalbi güzel, kendi güzel kardeşim benim" paylaşımı ise yürekleri yaktı.

CİNAYETTEN HABERSİZ DAVRANDI

Eskişehir'de anne, baba ve çocuklarını öldürdüğü iddiasıyla adliyeye sevk edilip tutuklanan eski ortağın, öldürülen Emel Tokkal'ın İzmir'de üniversitede okuyan kızının aileye ulaşamadığından dolayı kendisini aradığı, şüphelinin ise olaydan habersiz gibi yanına çilingir alarak eve gittiği öğrenildi.

Burada çilingirin polisin gelmesi durumunda kapıyı açacağını söylemesi üzerine şüpheli Mehmet Şerif Boğa, Emel Tokkal'ın kızı ile irtibata geçti. Kızın polisi araması üzerine olay yerine gelen ekiplerin kapıyı açmasının ardından cinayetler ortaya çıktı.

OLAY GÜNÜ POLİS GÖZALTINA ALDI

Yaşanan dehşetin ardından binanın altına indirilen şüpheli Mehmet Şerif Boğa, burada gözyaşlarına hakim olamamış, polis ekipleri tarafından teselli edilmişti.

Ardından ekipler tarafından olay günü gözaltına alınma anı basın mensuplarının kameralarına yansıdı.


Haberin Özeti

Eskişehir'de İlkay ve Emel Tokkal çifti ile 4 yaşındaki oğulları Doruk'un evlerinde bıçaklanarak öldürülmesiyle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

DETAY
• Katil zanlısı Mehmet Şerif Boğa'nın cinayet günü yaptığı ağlama şovu fotoğraflara yansıdı.
• Öldürülen Emel Tokkal'ın ise katili "kardeşi gibi görüp" yaptığı paylaşım yürekleri yaktı.
• "Hep benden küçük kardeşim olsun isterdim. Biraz geç oldu, ama oldu. Gülüşü güzel, kalbi güzel, kendi güzel kardeşim benim."
<div><br></div><p><br></p>

28 Şubat'tan akılda kalanlar

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek