• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
06 Nisan 2021 Salı 17:14 | Son Güncelleme:

Eski CIA yöneticisinden şaşırtıcı iddia: "Uzaylıların varlığına inanmaya başladım"

Eski CIA yöneticisinden şaşırtıcı iddia: "Uzaylıların varlığına inanmaya başladım"
DHA

ABD İstihbarat Teşkilatı CIA'de eskiden yönetici olan R. James Woolsey, "Yıllar önce UFO gördük ve havada asıl kaldık" diyerek "Bu olaydan sonra uzaylıların varlığına inanmaya başladım" ifadelerini kullandı.

Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Merkezi İstihbarat Teşkilatı'nın eski yöneticisi R. James Woolsey, uzaylıların varlığına yıllar önce yaşadığı bir olayın ardından inanmaya başladığını açıkladı.

DHA'nın haberine göre, Uzaylılar var mı sorusu yüzyıllardır hem bilim dünyasının hem de insanların kafasını kurcalarken, uzaylıların varlığına ilişkin ABD' den açıklama geldi. ABD eski Başkanı Bill Clinton döneminde ve 1993-1995 yılları arasında Amerikan Merkezi Haber Alma Örgütü'nü (CIA) yöneten R. James Woolsey, sosyal medya üzerinden verdiği röportajda uzaylıların varlığına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Woolsey uzaylılara inanmadığını ancak, yıllar önce şahit olduğu bir olay sonrası fikrinin tamamen değiştiğini ifade ederek, "Artık inanmaya başladım" dedi.

"UÇAK 12 BİN METREDE DURDU"

Woolsey, bir arkadaşının kullandığı savaş uçağının havada UFO ile karşılaştıktan sonra 12 bin metrede durarak asılı kaldığını anlatarak, " Gördüğüm bu olay uzaylılara olan inancımı tetikledi" dedi. Woolsey, uzaylılar geldiğinde insanlığın dostça davranmasını umduğunu belirtti. Öte yandan, Ocak ayında Amerikan Merkezi Haber Alma Örgütü'nün (CIA) UFO'larla ilgili kamuya açık 2.2 milyon belgeyi indirilebilir bir formatta erişime açtığını duyurmuştu.

  • eski yönetici
  • uzaylılar
<h3>TÜRKİYE DEAŞ İLE MÜCADELE KAPSAMINDA BAŞİKA'DA</h3><p>Başika'daki Türk Üssü'ne en son yapılan sa

Başika Saldırısı: Irak'ta neler oluyor?

Dünyanın en şaşırtıcı yasakları

Adana'da kaçak 1865 kilogram tütün ele geçirildi

Atlantis, Uluslararası Antalya Kum Heykel Festivali'nde yeniden canlanacak