• $7,99
  • €9,5121
  • 466.053
  • 1327.34
13 Kasım 2020 Cuma 19:04 | Son Güncelleme:

Esenyurt'ta mühürlü gece kulübünde "Miss Uganda" güzellik yarışması düzenlediler

Esenyurt'ta mühürlü gece kulübünde "Miss Uganda" güzellik yarışması düzenlediler
AA

İstanbul Esenyurt'ta, bir eğlence mekanında "Miss Uganda" adı altında güzellik yarışması düzenlendi. Kapalı olması gereken mekanda düzenlenen güzellik yarışmasında, salgınla mücadele kapsamında alınması gereken hiçbir tedbire uyulmadığı görüldü.

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde alınan tedbirlere uyulmadığı için yaklaşık 2 hafta önce mühürlenen bir gece kulübünün faaliyetlerine devam ettiği öğrenildi. Kapalı olması gereken eğlence mekanında dün "Miss Uganda" adı altında güzellik yarışması düzenlendi.

AA'nın aktardığı habere göre, sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, güzellik yarışmasında konser ve parti verildiği de görülüyor. Birincilik için yarışan kişiler podyumda yürürken, izleyicilerin sosyal mesafe kuralını hiçe sayarak yarışmayı izlediği görüntülere yansıyor.

Yarışma sonunda davetliler ve yarışmacıların dakikalarca dans ettiği de sosyal medyada yayınlanan görüntülerde yer aldı. Öte yandan eğlence mekanında getirilen tedbirlere rağmen müşterilere cam bardakla alkollü içecek servisi yapıldı.

Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, yarışmanın düzenlendiği eğlence mekanın sahibini gözaltına aldı. Öte yandan, yarışmaya katılanlar ve izlemeye gelenler hakkında ise işlem yapılacağı kaydedildi. Oturma izni bulunmayanların ise sınır dışı edilebileceği belirtildi.

<p class='MsoNormal'>Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın ara buluculuğunda imzalanan  ateşk

Azerbaycan ordusu Kelbecer'de... İşte bölgedeki son gelişmeler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul'da sahte para baskını

Yusufeli Barajı'nın tamamlanmasına 25 metre kaldı