• $ 5,8419
  • € 6,5699
  • 240.218
  • 96.219
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Enes Batur son videosu Enes Batur kimdir

Enes Batur kimdir? Çektiği son videoyla olay yaratan Enes Batur kaç yaşında ne iş yapıyor? Youtube fenomeni Enes Batur’un hazırladığı son video büyük tepkiyle karşılandı. Youtuber Enes Batur, amcasına ve eşine ağır hakaretler ettiği şaka videosunu gelen tepkiler üzerine YouTube kanalından kaldırdı. Batur, Twitter'dan yaptığı açıklamada 'Herkes hata yapabilir , önemli olan bunun farkına varıp düzeltmek.' diyerek kendini savundu. Peki, Enes Batur kimdir? Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir. Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır. Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

x

Youtube fenomeni Enes Batur kimdir? Enes Batur kaç yaşında ne iş yapıyor? Enes Batur son videosu ile fanlarından büyük tepki çekti ve tepkilerin ardından videoyu hesabından kaldırdı. Ünlü Youtuber’ın çektiği son videoda amcası olarak tanıttığı kişiye ağır hakaretler ettiği görülüyor. Bu videonun ardından takipçileri Enes Batur hakkında binlerce tweet ve Youtube yorumu yaptı. Tepkilerin ardından genç fenomen bir açıklama yaparak takipçilerinden özür diledi ve videoyu hesabından sildi.

''BİR İŞE YARASAN EN AZINDAN KARIN GÜZEL OLUR"

"Sosyal medya fenomeni" adı altında özellikle YouTube'da videolar paylaşan ve bu sayede ciddi bir kazanç elde eden, aynı zamanda bu yılın başında "Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?" isminde bir film çeken Enes Batur, amcası Murat Sungurtekin'i provoke ettiği bir videoyu sosyal medyada paylaştı. Gizli çekilen videoda Batur'un amcasına, "Sen adam olsan, bir işe yarasan, en azından karın güzel olur, 200-300 kilo olmaz. Salak salak hareket etme. Sen adam mısın? Adana'da neydin, ne oldun?" gibi sözler sarf ettiği duyuluyor. Batur'un amcasının bu sözler üzerine oldukça sinirlendiği görülüyor.

Videonun sonunda Batur, şaka yaptığını söylüyor ama amcasının gözlerinin dolduğu görülüyor.

ENES BATUR KİMDİR?

Enes Batur 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir.

Enes Batur'un asıl adı, Enes Batur Sungurtekin'dir.

Enes Batur, Youtube dünyasına adımı ilk olarak bilgisayar ve oyun konsolları incelemesiyle atmıştır.

Kısa bir zaman içerisinde giderek popüler bir isim olma fırsatına kavuşan Enes Batur; oyun, komedi ve eğlence videolarıyla kendini göstermeye ve geniş bir kesime ulaşmaya devam etmektedir.

Sosyal medyada epey bir ün kazanan Enes Batur'un 8 milyonu aşkın takipçisi bulunmaktadır.

Son olarak Enes Batur geçtiğimiz haftalarda vizyona giren, kendi yaşamını anlattığı ve baş rolünü üstlendiği Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmiyle izleyici karşısına geçmiştir.

ENES BATUR'UN KIZ ARKADAŞI BAŞAK KARAHAN KİMDİR?

Enes Batur'un uzun bir süredir birlikteliğini sürdürdüğü Başak Karahan adlı kız arkadaşı bulunmaktadır.

Kız arkadaşı Başak Karahan'da tıpkı kendisi gibi bir Youtuber'dır, kendi Youtube kanalında makyaj, güzellik ve eğlence videoları çekmektedir.

Bununla birlikte Başak Karahan, sinema ve televizyon bölümünde eğitimine devam etmektedir.

ENES BATUR HAYAL Mİ GERÇEK Mİ FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur'a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. O, okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes'in artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

El yapımı yer fıstığı ezmesi ile hem diyette kalın hem de mutlu olun...

Diyetteyken yer fıstığı ezmesi tüketebilirsiniz

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Rıdvan Dilmen'den Fenerbahçe için olay iddia

5 yıl önce kurumaya yüz tutan Murat Nehri şimdi bambaşka