• $7,8996
  • €9,3145
  • 484.532
  • 1205.37
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
30 Ocak 2020 Perşembe 10:10 | Son Güncelleme:

Elazığ'da okullar tatil mi? Elazığ'da okullar ne zaman açılacak?

Elazığ'da okullar tatil mi"  Elazığ'da okullar ne zaman açılacak"

Elazığ'da okullar tatil mi? Elazığ'da okullar ne zaman açılacak, üniversitene zaman açılacak? sorularının yanıtı arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. 6.8'lik Elazığ depreminde 5. gün yaşanıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında deprem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu Elazığ'daki okulların açılışı için tarih verdi. Deprem nedeniyle Elazığ'da yarıyıl tatili uzatıldı. Peki, Elazığ'da okullar ne zaman açılacak? yanıtı haberimizde.

Elazığ'da okullar tatil mi, okullar ne zaman açılacak? arama motorlarında yoğun olarak araştırılıyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, canlı yayında deprem ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu Elazığ'da şuan yarı yıl tatilinde olan okulların ve üniversitenin açılacağı tarihi açıkladı. Elazığ'da okullar ne zaman açılacak? Yanıtı haberimizde...

ELAZIĞ'DA OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK?

Deprem nedeniyle Elazığ'da yarıyıl tatili uzatıldı. Elazığ'da okullar 10 Şubat'ta açılacak. Üniversite ise 17 Şubat'ta açılacak.

MEB AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "(Elazığ) Birkaç okulumuzda ciddiye alınabilecek hasarlar var ama bir yıkım şeklinde değil, ciddi çatlaklar biçiminde. Okullarla ilgili belirlemeler yapıldıktan sonra güçlendirme çalışması ihtiyacı olan okullarımızın da hazırlanması konusunda Valilik her türlü çalışmayı yürütüyor. Bu okulların okul açıldığında eğitime hazır olup olmadığı konusunda birkaç güne kadar net bilgi çıkacak." dedi.

<p>Azerbaycan Savunma Bakanlığı, dün işgalden kurtarılan Fuzuli kentinin görüntülerini paylaştı.</p>

Fuzuli'ye Azerbaycan bayrağı dikildi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

En çok dolar milyarderi hangi ülkede yaşıyor

Toksik bombaya dönüşüyor! 'Bir avuç kumda 200 tane var'