• $7,7205
  • €9,1621
  • 417.64
  • 1530.27
28 Ocak 2021 Perşembe 10:47 | Son Güncelleme:

Ekipler koçbaşıyla girdi: 50 kişiye dudak uçuklatan ceza

Ekipler koçbaşıyla girdi: 50 kişiye dudak uçuklatan ceza
DHA

Koçbaşıyla kapısı kırılarak girilen mekanda 50 kişi, eğlenirken yakalandı. 26'sı kadın 50 kişiye "koronavirüs tedbirlerini ihlal"den toplam 157 bin 500 TL ceza kesildi.

Diyarbakır'da, ihbar üzerine 8 katlı binanın bodrum katına baskın yapan polis, yaklaşık 1 metre boyundaki dış kapıyı koçbaşıyla kırarak, içeri girdi. Bir kapı ile daha karşılan ekipler, alkollü eğlence mekanına dönüştürülen bodrum kattaki 26'sı kadın 50 kişiye toplam 157 bin 500 TL ceza kesti. 

Bodrum kat mühürlenirken, çıkan kadınlardan biri, bina dışında bir süre oturduktan sonra kucağına aldığı, boyuna yakın oyuncak ayı ile yürüyerek uzaklaştı.

DHA'nın haberine göre, Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi Öğretmenler Sokak'ta bulunan 8 katlı binanın bodrum katında, dün gece kısıtlama saatinde eğlence yapıldığı ihbarı üzerine, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri harekete geçti. Sokakta güvenlik önlemi alan polis, binanın dışından girilen bodrum katın yaklaşık 1 metrelik kapısını çaldı. 

Açan olmayınca ekipler, savcılık izniyle kapıyı koçbaşıyla kırarak içeri girdi. Karşılarına çıkan ikinci kapıyı da açan ekipler, müzikli ve alkollü eğlence mekanına dönüştürülen kattaki 26'sı kadın 50 kişiye "koronavirüs tedbirlerini ihlal"den toplam 157 bin 500 TL ceza kesti. Bodrum katın kapısı, zabıta ekiplerince mühürlendi. İçeriden kucağında boyu kadar oyuncak ayı ile çıkan kadın, bir süre dışarıda oturduktan sonra kucağına alıp, yürüyerek uzaklaştı.

<p>Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... Dünyanın dört bir yanından kadınlar sokaklara çıkıyor, daha e

Samsun'daki kadına şiddetin cezası ne olacak?

Şans eseri ölümden dönen insanlar

ABD'nin Yunanistan'a hibe edeceği silahlar! İşte o liste

Adana'da yanan ormanlık alanlar tekrar ağaçlandırılmak üzere hazırlanıyor