• $ 6,0944
  • € 6,6161
  • 323.143
  • 116829
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

E-5'in göbeğinde lüks araçlarla silahlı konvoy! Kurşun yağdırdılar

İstanbul E-5 karayolu Sefaköy mevkisindeki bir düğün konvoyunda şoke eden görüntüler kaydedildi. Konvoy halinde trafiğe çıkan lüks otomobilli magandalar, kara yolunda ve alt geçitlerde tabancalarla ateş açtı. Mega kentte adeta terör estiren magandalar yakalandı.

İstanbul’da geçtiğimiz pazar günü saat 15.30 sıralarında düğün için toplanan otomobilli bir grup maganda, damat arkadaşlarıyla Sefaköy’e giderek gelini aldı. Burada bir süre bekleyen magandalardan biri, eline aldığı tabanca ile binaların arasında güpegündüz havaya defalarca ateş açtı. Ardından grup, salona gitmek üzere konvoy halinde E-5 kara yoluna bağlandı.

TRAFİĞİ KAPATTILAR!

İHA'da yer alan habere göre, gelin arabası olan cipin sürücüsü, araca bağlı olan polis sirenini açarak yolda seyrederken magandalardan biri kara yolunda meşale yakarak ortalığı dumana boğdu. Florya mevkisine gelindiği esnada ise aracını durduran sürücünün yanındaki inerek yolu trafiğe kapattı. Trafikte yapmadıklarını bırakmayan magandalar, araçlarında takılan olan abartı egzozlarla trafiğin adeta altını üstüne getirdi.

ATEŞ AÇTILAR!

Bunlarla da yetinmeyen magandalardan biri, konvoy halinde kara yolunda seyrettikleri esnada tabanca ile güpegündüz defalarca ateş açtı. Alt geçide girdikleri sırada da ateş eden magandalar, trafiği birbirine kattı. Dörtlü sinyalleri yakarak yavaş bir hızda seyreden grup, kara yolunda uzun araç kuyruklarının da oluşmasına neden oldu. Magandalar o anları kaydedip bir de sosyal medyadan paylaştı.

DÜĞÜN KONVOYUNDA ATEŞ AÇIP YOL KAPATAN ZANLILAR YAKALANDI

Küçükçekmece Kaymakamlığı, ilçedeki bir düğün konvoyunda havaya ateş açarak meşale yakan ve trafiği keserek vatandaşların can ve mal güvenliğini tehlikeye atan kişilerin yakalandığını açıkladı.

Konuyla ilgili soruşturma sürüyor.

 


<p>Wuhan’da insanların umutlarını yitirdiğini gözler önüne seren yeni bir video ortaya çıktı.

Umutsuz Wuhanlılar paralarını uçak yapıp camdan attı

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın son hali ilk kez yayınlandı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları