• $8,4705
  • €10,2921
  • 501.151
  • 1441.33
01 Nisan 2018 Pazar 11:27 | Son Güncelleme:

Düzce'de okullar tatil mi 29 Mart Valilik kararı

Düzce'de okullar tatil mi 29 Mart Valilik kararı

Düzce'de okullar tatil mi, Düzce Valiliği tatil kararı haberimizde. Düzce'nin Gölyaka içesi bugün 3.5 şiddetindeki depremler ard arda sallandı. Bölgede büyük panik ve korku yaşandı. Bunun üzerine Düzce valiliği Gölyaka ilçesindeki okulları bugün yani 28 Mart Çarşamba günü tatil edildiğini duyurdu.

Düzce'de okullar tatil mi Düzce Valiliği 30 Mart tatil kararı ne soruları merak konusu oldu. Son depremler bugün Düzce'de ard arda yaşandı. Düzce 3.5 büyüklüğünde depremle sallandı. Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Gölyaka ilçesinde meydana gelen depremler sonrası okulların tatil edildiğini açıkladı. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 08.55'te merkezi Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı İçmeler köyü olan 3.5 büyüklüğünde, 8.6 kilometre derinlikte bir deprem meydana geldi.Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Gölyaka ilçesinde meydana gelen depremler sonrası okulların tatil edildiğini açıkladı. Velilerin yaşadığı korkuyla çocuklarını okuldan alması üzerine sağlıklı eğitim verilemeyeceği düşünülerek okullar bugün için tatil edildiği ifade edildi.

DÜZCE'DE DEPREM

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 08.55'te merkezi Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı İçmeler köyü olan 3.5 büyüklüğünde, 8.6 kilometre derinlikte bir deprem meydana geldi.Düzce Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü yaptığı açıklamada, Gölyaka ilçesinde meydana gelen depremler sonrası okulların tatil edildiğini açıkladı. Velilerin yaşadığı korkuyla çocuklarını okuldan alması üzerine sağlıklı eğitim verilemeyeceği düşünülerek okullar bugün için tatil edildiği ifade edildi.

Bu arada, depremin herhangi bir hasara neden olmadığı ve okulların depreme karşı dayanıklı olduğu belirtildi.

 

<p>Pençe-Şimşek operasyonunun icra edildiği Irak kuzeyindeki Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı teröri

MSB: Metina'da tespit edilen 3 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Filistinlilerin evleri yerle bir oldu

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, emekli öğretmenlerle çevrim içi bayramlaştı

İşgalci İsrail, içlerinde hamile bir kadınında bulunduğu ailenin tüm fertlerini öldürdü