• $8,0509
  • €9,6887
  • 462.438
  • 1404.6
27 Şubat 2021 Cumartesi 22:38 | Son Güncelleme:

Düşürdüğü altın bulunan poşeti cebine atan kişiden şikayetçi: İnsanlık ölmüş

Düşürdüğü altın bulunan poşeti cebine atan kişiden şikayetçi: İnsanlık ölmüş
DHA

Denizli'de düşürdüğü düğün takılarının bulunduğu poşetin kaldırımda yürüyen bir kişi tarafından alındığını öne süren kişi, polise başvurdu. Düğünde takılan altınları koyduğu poşeti bankaya götürürken düşürdüğünü aktaran şahıs, "Diyecek bir şey bulamıyorum. İnsanlık ölmüş." ifadelerini kullandı.

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde düşürdüğü düğün takılarının bulunduğu poşetin, kaldırımda yürüyen bir kişi tarafından alındığını öne süren oto tamircisi, güvenlik kamerası görüntüleriyle polise başvurdu.

DHA'da yer alan habere göre, sanayide tamirci olarak çalışan 27 yaşındaki Emre Taysi, motosikletiyle ilerlerken Örnek Caddesi'nde, telefonla konuşmak için durdu.

Cebindeki poşeti düşürdüğünü fark etmeyen Taysi, yoluna devam etti. Bir süre sonra durumu fark eden Taysi, poşetin içinde düğünde takılan altınların bulunduğunu belirterek, güvenlik kamerası görüntüleriyle karakola gitti.

Emre Taysi, gazetecilere yaptığı açıklamada, 7 ay önce dünyaevine girdiğini belirtti.

Düğünde takılan altınları koyduğu poşeti bankaya götürürken düşürdüğünü aktaran Taysi, şöyle dedi:

"Müşteri cep telefonumdan arayınca motosikleti durdurup konuştum. Bir süre sonra cebimde poşetin olmadığını fark ettim. Hemen çevredeki güvenlik kamerası görüntülerini aradım. Görüntülerde benim görüşme yaptığım sırada poşeti düşürdüğüm ve hemen yanımdan geçen kişinin aldığı poşeti alıp cebine attığı görülüyor. Adam bana hiçbir şey demeden yoluna devam ediyor. Diyecek bir şey bulamıyorum. İnsanlık ölmüş."

Güvenlik kamerası kayıtlarında da kaldırımda park edip motosikletinin üzerinde cep telefonuyla konuşan Taysi'nin cebinden düşürdüğü anlaşılan poşetin, kendisi gibi cep telefonuyla konuşan bir yaya tarafından bulunduğu, yayanın poşeti cebine atıp götürdüğü görülüyor.

<p>İzmir'de Murat A. adlı şahıs annesinin eski eşi Mahmut Karşıcı'yı sokak ortasında pompalı tüfekle

Sokak ortasında pompalı dehşeti! Cinayet anları güvenlik kamerasında...

TSK'ya teslim edildi! 15 dakikada yüksek güvenlikli mobil askeri üs

Polisi görünce tuvalet kağıdını maske yaptı

ABD'de araç çalan hırsız, polis tarafından vuruldu