• $7,4294
  • €8,982
  • 412.302
  • 1471.39
29 Ağustos 2012 Çarşamba 11:58 | Son Güncelleme:

Dokuz gün sonra 10'uncu acı haber

Dokuz gün sonra 10'uncu acı haber

GAZİANTEP'TEKİ bombalı saldırıda yaralanan Yaşar Bayram, tedavi gördüğü Gaziantep Üniversitesi Hastanesi'nde 9 gün sonra hayatını kaybetti. Böylece hain saldırıda ölen kurbanların sayısı 10'a çıktı.

52 yaşındaki Bayram'ın, kayınvalidesiyle bayramlaşmak için birkaç gün önce Gaziantep'e geldiği belirtildi. Yaşar Bayram'ın bacanağı Mehmet Ali Aydoğdu, ''Bayramın ikinci günü memleketlerine gideceklerdi. Hediye almak için alışveriş yapmaya çıkmıştı, çıktığı anda karakolun önünde patlama oldu. Yanında oğlu Çağrı da vardı. Oğlu iki omuzundan yaralanmıştı. Yaşar'ı hastaneye götürdüğümüzde durumunun normal olduğunu söylediler. 2 gün sonra yoğun bakıma aldılar. Bir haftadan beri de yoğun bakımdaydı. Bize 'Yaşar Bayram'ı 5 gün uyutacağız, siz dua edin'' dediler. Gece 01.30 sularında da 'hastanız vefat etti' diye bilgi verdiler'' dedi.
Bayram'ın cenazesi işlemlerinin ardından yaralı oğlu Çağrı ile birlikte ambulansla memleketi Kastamonu'ya gönderildi. Kastamonu İl Özel İdaresi'nde işçi olarak çalışan ve emekliliğe hazırlanan Bayram, memleketinde toprağa verilecek.

Güney YILMAZ / GAZİANTEP

<p>İletişim Başkanlığı'nın düzenlediği 'Nakkaş Osman Surname-i Hümayun Dijital Minyatür Sergisi' ilg

Osmanlı'nın Başnakkaşı Nakkaş Osman ve minyatür sanatı

Avni Yıldırım ve Saul Alvarez müsabaka öncesi tartıldı

Konya'da mısır hasadının yapıldığı tarlada 40 metre derinliğinde obruk oluştu!

Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli açıldı! Seyahat süresinin 15 dakikadan 3 dakikaya inecek