• $7,9505
  • €9,4455
  • 466.554
  • 1319.96
29 Ekim 2020 Perşembe 09:48 | Son Güncelleme:

Diyarbakır'da pes dedirten olay: Kovid-19'lu komşusu yüzüne tükürdü

Diyarbakır'da pes dedirten olay: Kovid-19'lu komşusu yüzüne tükürdü
DHA

Diyarbakır'da pozitif tanıyla karantinada olması gereken A.Ç isimli kişi, komşularının 9 yaşındaki çocuğu E.U.'nun yüzüne tükürdü.

Diyarbakır'da yaşanan akılalmaz olayda, koronavirüs testi pozitif çıkan ve karantinada olması gereken kişi, alt kat komşularının çocuğunun yüzüne tükürdü.

DHA'da yer alan habere göre, Olay, pazar günü Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesi'nde meydana geldi. Birinci katta oturan Y.U., banyosunun tavanından su damlayınca üst kat komşusu A.Ç.’nin eşine rahatsızlığını dile getirdi. Bu durumdan şikayetçi olan Y.U., eşi M.U.'ya da anlattı. Olay akşamı koronavirüs testi pozitif olan ve karantinada olması gereken A.Ç., Y.U.’nun kapısını çaldı.

Kapıyı Y.U. ve eşi M.U. açtı. A.Ç. ile M.U. arasında kısa süre sonra tartışma yaşandı. Bu sırada A.Ç.'nin bina girişinde bekleyen kızı, marketten ekmek alıp gelen M.U.'nun kızı E.U.'nun yüzüne tükürdü. Koşarak evlerine gelen E.U.'ya kapı girişinde bu kez de A.Ç. tükürdü. Anne Y.U. bunun üzerine kavga çıkmasın diye eşi M.U. ve kızını içeriye alarak, kapıyı kapattı. A.Ç. bu kez bıçakla gelip tehdit ederek kapıyı açmalarını istedi.

İhbar üzerine adrese gelen Bağlar ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tarafları bina girişine indirerek kimlik sorgusu yaptı. Yapılan sorguda A.Ç.'nin koronavirüslü olduğu ve karantinada olması gerektiği tespit edildi. Bunun üzerine filyasyon ekiplerine bilgi verildi. Gelen filyasyon ekipleri A.Ç.'yi karantinaya alarak yurda götürdü. Karantinayı ihlalden de 3 bin 150 TL idari para cezası kesildi. E.U.'ya ise Covid-19 testi yapıldı.

<h3><strong>Dışişleri'nden Türk gemisinde hukuksuz aramaya sert tepki</strong><br></h3><h3>'PROTESTO

23 Kasım Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Masterchef yarışmacıları Tanya ve Uğur aşk mı yaşıyor? Berker'den kafa karıştıran açıklama!

Doğanın şaşırtıcı kamuflaj ustaları