• $ 7,3631
  • € 8,7169
  • 460.112
  • 1083.83
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat
20 Ağustos 2019 Salı 07:35 | Son Güncelleme:

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Hasan Basri Güzeloğlu kimdir? İşte yanıtı..

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Hasan Basri Güzeloğlu kimdir? sorusu vatandaşlar tarafından merak edilmeye başladı.Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine yapılan operasyonda Diyarbakır Belediye Başkanı görevden alındı. Diyarbakır Valisi Basri Güzeloğlu; Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atandı. Hasan Basri Güzeloğlu kimdir? diye merake denler için özgeçmişi haberimizde..

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Hasan Basri Güzeloğlu kimdir? sorusu arama motorunda yoğun olarak araştırılmaya başladı. İçişleri Bakanlığı tarafından Diyarbakır Belediye Başkanı görevden alındı. Diyarbakır Valisi Basri Güzeloğlu; Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olarak atandı. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına atanan Hasan Basri Güzeloğlu kimdir? diye merak edenler için yanıtı haberimizde..

HASAN BASRİ GÜZELOĞLU KİMDİR?

22 Eylül 1964 Ankara doğumlu olan Hasan Basri Güzeloğlu, ilk, orta ve lise eğitimini yurdumuzun değişik yörelerinde tamamlamıştır. A.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 04.07.1985 tarihinde birincilikle mezun olan Güzeloğlu, 1985 yılında açılan İçişleri Bakanlığı Kaymakam Adaylığı sınavını da birincilikle kazanarak Mülki İdare Amirliği mesleğine girmiştir.

Şanlıurfa-Siverek ve Kütahya-Simav İlçeleri Kaymakam Vekilliği yapan Güzeloğlu, 1989 yılı Haziran ayında İçişleri Bakanlığında 74. Dönem Kaymakamlık Kursunu ikincilikle bitirerek tercihi ile Kahramanmaraş İli Türkoğlu İlçesine atanmıştır. Sonra sırası ile Elazığ İli Baskil İlçesi, Bitlis İli Güroymak İlçesi, Niğde İli Ulukışla İlçelerinde Kaymakam olarak görev yapmıştır.10 Eylül 1997 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından başarısı doğrultusunda sınıf yükseltilerek İzmir İli Menderes İlçesi Kaymakamlığı görevine atanmıştır.

Kaybettiği parasını çöp kamyonunda buldu

Kaybettiği parasını çöp kamyonunda buldu

'Türkiye'nin Maldivleri'nde bilimsel çalışmalar artırıla

''Türkiye'nin Maldivleri''nde bilimsel çalışmalar artırılacak

Şimdiye kadar yapılmış en ilginç deneyler

Şimdiye kadar yapılmış en ilginç deneyler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de