• $7,9701
  • €9,4633
  • 487.203
  • 1190.63
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
25 Ağustos 2020 Salı 10:25 | Son Güncelleme:

Denizli'de dehşet: Tarlaya koyun girdi kavgası 2 cana mal oldu

Denizli'de dehşet: Tarlaya koyun girdi kavgası 2 cana mal oldu
İHA

Balıkesir'in Havran ilçesinde, tarlaya koyunların girmesi yüzünden çıkan kavga iki hayata mal oldu. Komşusu Nedim Kaya'yı (44) öldüren Ramazan Eklioğlu (44),olay yerine yakın bir noktada tüfekle vurulmuş olarak ölü bulundu.

Balıkesir'in Havran ilçesinde, edinilen bilgiye göre, ilçe merkezine 22 kilometre uzaklıktaki kırsal Karaoğlanlar Mahallesi'nde meydana gelen olayda tarlasına giren domuzları kovmak için arazisinin bulunduğu bölgeye giden Nedim Kaya (44),burada Ramazan Eklioğlu’na (44) ait koyunların tarlasına girdiğini gördü.

KOMŞUSUNU TÜFEKLE ÖLDÜRDÜ

Bunun üzerine iki komşu arasında başlayan tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Eklioğlu, yanında bulunan ruhsatsız av tüfeği ile Kaya'ya ateş etti. Bölgeye ihbar üzerine gelen jandarma ve sağlık ekipleri Nedim Kaya’nın öldüğünü tespit etti.

O DA TÜFEKLE VURULARAK ÖLDÜ

Olay yerinden kaçan katil zanlısının yakalanması için çalışma başlatan jandarma ekipleri, olayın meydana geldiği Karaoğlanlar Mahallesi'nde bir ağılda Eklioğlu'nun da cansız bedenini buldu. Jandarma olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı kriminal çalışma sonrasında Eklioğlu'nun da tüfek ile vurularak öldüğünü tespit etti.

İNTİHAR İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Eklioğlu'nun olay sonrasında intihar ettiği tahmin ediliyor. Kaya ve Eklioğlu'nun cenazeleri otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

<p>Azerbaycan ordusunun savunma hattına top ve havanlarla ateş açan Ermenistan güçlerine karşı açıla

Azerbaycan işgalci Ermenistan hedeflerini imha ediyor

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İtalya'nın başkenti Roma'da gece sokağa çıkma yasağı ilan edildi

İstanbullular güne sisle başladı