• $8,5492
  • €10,0853
  • 495.469
  • 1351.59
11 Mayıs 2021 Salı 21:48 | Son Güncelleme:

Demir kubbe delindi... Tel Aviv vuruldu

Demir kubbe delindi... Tel Aviv vuruldu
Aksam.com.tr - Ceyhan Ünal

İşgalci İsrail'in Demir Kubbe savunma sistemleri Hamas'ın ateşlediği füzeleri engelleyemedi. Füzeler Tel Aviv'e isabet etti.

Hamas, durmak bilmeyen İsrail terörüne karşı meşru müdafaa hakkını kullanıyor. İsrail'in Hava bombardımanında 28 kişinin can verdiği bir çok kişinin de yaralandığı Gazze'den fırlatılan füzeler Tel Aviv'e isabet etti.

İsrail ordusunun Gazze'ye hava saldırısı düzenleyerek meskun alanda bir binayı vurmasının ardından Hamas Hareketi Tel Aviv'e 130 roket attığını duyurdu.

İsrail acil yardım servisi Kızıl Davut Yıldızı, Tel Aviv'in güneyindeki Holon bölgesine düşen roketler nedeniyle 3 kişinin yaralandığını bildirdi. İsrail'in güneyindeki Aşdod'dan kuzeydeki Hayfa'ya kadar birçok bölgede uyarı sirenleri çaldı.

İsrail'in düzenlediği son hava saldırısının Gazze Şeridi'nin batısına gerçekleştiği belirtilirken, saldırıda ölü ya da yaralı olup olmadığı bilgisi paylaşılmadı.

Bu arada Hamas, İsrail'in başkenti Tel Aviv'e 130 roket attığını açıkladı.

Gazze'den atılan roketler nedeniyle İsrail'in Roş Etziyon kentinde İsrailli bir kadın hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

<p>Başkan Erdoğan Ayasofya Camii'nin ibadete açılışını sosyal medya hesabından video ile kutladı. Er

Başkan Erdoğan'dan 'Ayasofya'nın Dirilişi' paylaşımı

2020 Tokyo Olimpiyatları görkemli törenle açıldı

Bayraktar TB3, TCG Anadolu'da birlikte görev yapacak

Metabolizmayı hızlandıran besinler nelerdir?