• $8,658
  • €10,1795
  • 488.028
  • 1419.43
3 Ağustos 2021 Salı 11:19 | Son Güncelleme:

Della Miles'ten 'Help Turkey' isyanı: Yazık size!

Della Miles'ten 'Help Turkey' isyanı: Yazık size!

Türkiye'ye yerleştikten sonra Müslüman olan ABD'li ünlü şarkıcı ve söz yazarı Della Miles, "Help Turkey" yazarak yardım dilenenlere isyan etti. Miles, "PKK'yı destekleyen Avrupa ve Amerika, ormanları yakarak Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışan PKK ve siz halen ‘Help Turkey' diyerek PKK destekçilerinden yardım dileniyorsunuz. Yazık size!" ifadelerini kullandı.

Orman yangınları sürerken, Türkiye'yi aciz göstermek için başlatılan sözde yardım kampanyası "Help Turkey"e ilk tepki İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan gelmişti

ABD'li şarkıcı Della Miles de bu paylaşım için uyarı yaptı, "PKK'yı destekleyen Avrupa ve Amerika, ormanları yakarak Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışan PKK ve siz halen 'Help Turkey' diyerek PKK destekçilerinden yardım dileniyorsunuz. Yazık size!" ifadelerini kullandı.

Ege ve Akdeniz'de ciğerlerimizi yakan orman yangınları sürüyor. Tüm Türkiye büyük bir birliktelikle bunu yapan hainlere inat cansiperane bir mücadele sergiliyor. Devletimiz tüm araçları ve ekipleri ile 7/24 çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

BİRLİĞİMİZİ ZAYIFLATMAK

PKK elebaşlarından Murat Karayılan'ın orman yakma talimatı ortadayken, terör örgütü PKK ile bağlantılı olan "Ateşin Çocukları İnisiyatifi" isimli grup, orman yangınlarını üstlendiğini ilan etmişken bir anda sosyal medyada bir yardım çağrısı dönmeye başladı.

Sözde kampanyaya destek verenlere ABD'li ünlü şarkıcı ve söz yazarı Della Miles'tan ikaz geldi. Miles, "PKK'yı destekleyen Avrupa ve Amerika ormanları yakarak Türkiye'ye diz çöktürmeye çalışan PKK ve siz halen 'Help Turkey' diyerek PKK destekçilerinden yardım dileniyorsunuz. Yazık size" diyerek paylaşımda bulundu.

DELLA MİLES KİMDİR?

Michael Jackson ve Whitney Houston başta olmak üzere birçok sanatçının vokalistliğini yapan ABD'li Della Miles, Türkiye'de Müslüman oldu.

Şarkıcılığın yanında şarkı yazarlığı da yapan Della Miles, Teksas'ta dünyaya geldi.

Della Miles, 2018'den beri Ege Denizi'nde bir koy olan Muğla-Dalyan'da yaşıyor.

  • della miles
  • global call
  • help turkey
<p>Gizli tarih kendi içinde ne saklıyor? Araştırmacı-Yazar Erhan Altunay ve Araştırmacı Yazar Selçuk

İstanbul'dan kalanlar…

Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporlar tesisinin açılışını yaptı

Galatasaray Kulübünde yeni kurulan kadın futbol takımı tanıtıldı

Bingöl'de 284 kilo 200 gram esrar ele geçirildi