• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
27 Haziran 2018 Çarşamba 15:04 | Son Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan yol kenarında onları gördü, konvoyunu durdurdu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan yol kenarında onları gördü, konvoyunu durdurdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara yolu üzerinde kendisini bekleyenleri görünce konvoyunu durdurdu bir süre sohbet edip çocuklara oyuncak verdi.

Erdoğan, dün İstanbul'da katıldığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş süreciyle ilgili değerlendirme toplantısına başkanlık etti.

Başbakan Binali Yıldırım, bazı bakanlar ve bürokratların katıldığı ve yeni sisteme ilişkin konuların ele alındığı toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı  Erdoğan, bugün Ankara'ya gelecek.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşecek. Cumhurbaşkanlığı  Külliyesi'ndeki görüşme, saat 16.00'da başlayacak.

Görüşmeye Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılması bekleniyor.

Cumhur İttifakı'nın, 24 Haziran'da yapılan 27. Dönem Milletvekili  Genel Seçimi'nden başarıyla çıkmasının ardından, Erdoğan ile Bahçeli, ilk kez bir  araya gelecek.

Bahçeli, seçim gecesi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı  Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı tebrik etmişti.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile en son 18  Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YOLA ÇIKTI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'ya gitti. Erdoğan yol üzerinde kendisini bekleyenlerle bir süre sohbet edip çocuklara oyuncak verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğle saatlerinde Tarabya'da bulunan Huber Köşkü'nden çıkarak Ankara'ya gitti. Yolda kendisini görmek isteyenlere makam aracından el sallayan Erdoğan daha sonra konvoyunu durdurdu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan çocuklara oyuncaklar verdi. Erdoğan ardından Atatürk Havalimanı'na geçerek Ankara'ya gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin saat 16.00'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmesi bekleniyor. 

(AA)

<p>Kütahya'da Hanım Ç., bir süre önce uzaklaştırma kararı aldırdığı eski eşi tarafından iftar yemeği

Kütahya'da kan donduran olay: Eski eşi iftar yemeği sırasında bıçakladı

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı