• $8,2364
  • €10,0327
  • 484.788
  • 1441.33
31 Mart 2018 Cumartesi 19:58 | Son Güncelleme:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa’ya seslendi: Türkiye'nin niyeti işgal değil

Cumhurbaşkanı Erdoğan Fransa’ya seslendi: Türkiye'nin niyeti işgal değil

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütüne destek vererek Türkiye’ye arabuluculuk teklif eden Fransa’ya Ümraniye İlçe Kongresi'nde tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin bu tür operasyonlarının niyeti işgal değil, Fransa burayı iyi dinle! Bölgeyi eli kanlı çetelerden kurtarmaktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, terör örgütüne destek vererek Türkiye’ye arabuluculuk teklif eden Fransa’ya Ümraniye İlçe Kongresi'nde tepki gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye'nin bu tür operasyonlarının niyeti işgal değil, Fransa burayı iyi dinle! Bölgeyi eli kanlı çetelerden kurtarmaktır

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Siz NATO'da beraber olan ortağınızla değil de terör örgütleriyle beraber hareket ediyorsanız, buyurun devam edin. Siz Elysee Sarayı'nda teröristleri ağırlayabilirsiniz. Bir başkası da zaten Almanya'da, o da bakıyorsun sarayda ağırlama yapıyor, mahkumiyeti olduğu halde bunu yapıyor. Ne yaparsanız yapın. Biz hukuktan ayrılmadan, bu ülkede şehitlerimizin hukukunu sonuna kadar savunacağız ve bu ülkenin topraklarına roketlerle saldıranlara da bunun hesabını soracağız."

 

<p>Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde tespit edilen 8 PKK'lı terörist, Hava Kuvvetleri tarafından etki

MSB: 8 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi

Filistinli gençler, İsrail'in saldırılarını balonlarla protesto etti

Hobi diye başladı! Şimdi tanesini 2 bin liradan satıyor

Türkiye'nin ilk silahlı insansız deniz aracı, füze atışlarına hazır