• $8,5331
  • €10,0538
  • 482.303
  • 1418.03
21 Mayıs 2021 Cuma 01:12 | Son Güncelleme:

Resimli cuma mesajları ve sözleri!

Resimli cuma mesajları ve sözleri!

14 Mayıs Cuma günü 2021 yılının Ramazan Bayramı 2. günü kutlanacak. Pandemi nedeniyle sosyal medya ve telefon üzerinden gönderilen kutlama mesajları bu dönemde daha da önem kazanmış oldu. Söz konusu hem bayram dolayısıyla hem de cuma günü vesilesi ile ailelerine uzaktan kutlama gerçekleştirecekler için en güzel cumalı bayram mesajlarını bu haberimiz üzerinde ulaşabilirsiniz. Sizlerde özel olarak hazırlamış olduğumuz Ramazan Bayramı ve cuma mesajlarında sizlere uygun olanı resimli ve sözlü olarak iletebilirsiniz.

Ramazan Bayramı'nın ikinci günü bu sene Cuma gününe denk geldi. Bu iki mübarek günün aynı gün olması bugünü daha da özel hale getirirken sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel cuma günü ve bayram mesajlarını bu haberimiz üzerinde derledik.

CUMA GÜNÜNE UYGUN EN ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI (14 MAYIS 2021)

* "Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara. Hayırlı cumalar, iyi bayramlar"

* "Çılgınca esen rüzgar, kavurucu güneşli terleten günler, yıldızlarla dolu bir dünyadır bayramlar. Ramazan Bayramı'nız mübarek , cuma günün hayırlı olsun..."

* "Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel cuma gününde Ramazan Bayramı'nızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle"

* "Bizi yoktan var eden, varlığından haberdar eden, yaratıp imtihan eden, imtihan edip sabır veren Allah'ın müminlerini bağışlaması dileğiyle cumanız ve bayramınız mübarek olsun..."

* "Demek ki cuma günü, insanlığın ilk yaratıldığı, cennete yerleştirildiği ve yeryüzü halifesi olduğu bir gün olduğundan ötürü insanlar için büyük bir bayram günü olmuştur. Ramazan Bayramı'nız mübarek olsun..."

* "Mevlana diyor ki; dua edecek güzel bir gönlün yoksa güzel yürekli insanlardan dua iste. Hayırlı cumalar, mutlu bayramlar..."

* "Yakınlık ne zamanla ne mekanla sınırlıdır... Eller Allah'a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir... Aklımda yüreğimde ve duamdasınız... Cumanız mübarek, bayramınız kutlu olsun"

* "Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul olsun... Cuma günün mübarek bayramın kutlu olsun"

<p>Afganistan'dan çekildi. Yılsonuna kadar Irak'tan da çekileceği iddia ediliyor. ABD'de Biden yönet

Pasifik'te Aukus ittifakı

AFAD inceleme başlattı! Yağmur sonrası dev yarıklar oluştu

Ticaret Bakanlığınca, etiket ve fahiş fiyat artışı denetimi yapıldı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (16 Eylül 2021)