• $8,058
  • €9,6752
  • 460.376
  • 1408.14
29 Mart 2021 Pazartesi 23:22 | Son Güncelleme:

Çözüm Merkezi'nin başarısı ödülle taçlandı

Çözüm Merkezi'nin başarısı ödülle taçlandı

İnegöl Belediyesi'nin kurduğu Çözüm Merkezi, Kamu Kurumları kategorisinde 8. Halkla İlişkiler Çalışmaları Ödülü'ne layık görüldü.

Türkiye'nin en prestijli ödülleri arasında yerini alan 8. Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) ödülleri, sahiplerini buldu. Ödüller Bursa Halkla İlişkiler Derneği ve HİÇ Ödülleri sosyal medyalarından yapılan canlı yayın ile Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay tarafından kamuoyuna duyuruldu.

İŞTE JÜRİ KOMİTESİ

HİÇ Ödülleri'nin jüri komitesini BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Aytuğ Onur, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Kurumsal İletişim Müdürü Canan Soysal, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erkan Özdemir, Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fak. Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Levent Özkoçak, Marka Mühendisi Ömürden Sezgin, Marka Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi Özge Kanat ve BHİD adına BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sönmezay oluşturdu.

'EN HIZLI KURUM' OLDU

Açıklanan ödüller kapsamında farklı kategorilerde birinciler bulunurken, İnegöl Belediyesi de Çözüm Merkezi projesi ile Kamu Kurumları kategorisinde ödüle layık görüldü. Belediye Başkanı Alper Taban'ın göreve gelmesinin ardından farklı bir konsept ve anlayışla çalışmalarını sürdüren Çözüm Merkezi, 7/24 çalışma prensibinde en fazla 5 saniye içerisinde gelen telefonlara yanıt vermesiyle bu alanda İnegöl Belediyesi'ni en hızlı ulaşılan kurum unvanına eriştirmişti.

'HERKESİ KUTLUYORUM'

BHİD Başkanı Sönmezay, "Gelenekselleşen ve 2020 yılı Nisan ayında her yıl olduğu gibi görkemli bir tören ile sahiplerine ulaştırmayı planladığımız ödüllerimizi bu yıl pandemi tedbirleri kapsamında veremedik. Sürecin bitmesini temenni ederek yine bir tören ile vermeyi arzu ettik, fakat temenni ettiğimiz gibi olmadı. Bu yüzden de canlı yayın ile açıklamayı uygun gördük. Ödül alan proje sahiplerini ve firmalarımızı kutluyorum. Ödüller 9. HİÇ Ödülleri töreninde sahiplerine ulaştırılacak" dedi.

  • inegöl belediyesi
  • ödül
  • halkla ilişkiler
<p>Baklava Ramazan menülerinin en özel tamamlayıcısı. Çıtır çıtır baklava yapmak kolay değil. Şef Ra

Çıtır çıtır baklava yapmanın 3 püf noktası

Fenerbahçe, Medipol Başakşehir maçı hazırlıklarını sürdürdü

Amerikalı Rapçi Kanye West'in ayakkabısı 2 milyon dolardan satışa çıktı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, KKTC'de