• $8,1137
  • €9,8021
  • 464.846
  • 1365.27
23 Şubat 2019 Cumartesi 08:00 | Son Güncelleme:

'Çöpte yemekleri hayvanlar için topluyorum, aç değilim!'

'Çöpte yemekleri hayvanlar için topluyorum, aç değilim!'

Kılıçdaroğlu’nun, fotoğrafını gösterip “Çöpte ekmek arıyor” dediği kadının sokak hayvanları için artık yiyecekleri topladığı ortaya çıktı. Demir, Kılıçdaroğlu'ndan şikayetçi oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 19 Şubat’taki grup toplantısında fotoğrafını gösterdiği “çöpten yiyecek toplayan kadın”ın, sokak hayvanları için çevredeki iş yerlerinin konteynere bıraktığı gıda maddelerini alan Aysun Demir olduğu ortaya çıktı. 

4 katlı evim var 

Odunpazarı'nda yaşayan dört çocuk annesi 54 yaşındaki Aysun Demir, yaptığı açıklamada, çöp konteynerinden sokak hayvanları için yiyecek toplamaktan asla utanmadığını belirterek şöyle konuştu: “Gelip çeksinler. Kılıçdaroğlu, beni yok yere rencide ettiğinin farkında değil mi? Keşke bana gelip ‘Aç mısın?’ diye sorsaydı. Ben aç değilim, maddi durumum gayet iyi. Benim dört katlı evim var. Allah'a şükür ki kimseye ihtiyacım yok. Kılıçdaroğlu’na karşı hakkımı sonuna kadar arayacağım. Kılıçdaroğlu beni ihtiyaç sahibi gibi göstermeye utanmadı mı? Çok üzüldüm hatta intiharı bile düşündüm. Çocuğum üzüntüden okula gidemedi." 

Tazminatı hayvanlara harcayacağım

Hukuki süreci başlatacağını belirten Demir, alacağı tazminatla sokak hayvanlarına barınak yapacağını açıkladı. Demir'in avukatı suç duyurusunda bulunduklarını söyledi.

<p> İstanbul Fatih'te kimyasal maddelerin bulunduğu depoda yangın çıktı.</p>

İstanbul'da kimyasal madde dolu depoda yangın

EURO 2020 kupası Roma'da sergilendi

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor