• $9,5216
  • €11,0534
  • 546.131
  • 1510.9
19 Eylül 2021 Pazar 09:24 | Son Güncelleme:

MPİ Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı: 18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı!

MPİ Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sorgulama ekranı: 18 Eylül Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı!

Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye tutarı ile kazandıran numaralar belli oldu. 18 Eylül tarihli Çılgın Sayısal Loto çekilişi her zaman olduğu gibi bugün de Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden canlı olarak gerçekleşti. Çekilişte kazandıran numaralar noter huzurunda açıklandı. Şefaf el değmeden gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto çekilişini kurumunu resmi internet sayfası üzerinden de takip edebilirsiniz. İşte çekilişte kazandıran numaralar ve bilet sorgulama ekranı

18 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'nun bugün ki çekilişi için bilet alan vatandaş kazandıran numaraları ile bilet sorgulama ile sonuçların açıklandı kurumun resmi internet linki erişime açıldı. Söz konusu internet aramalarında "Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Bilet sorgulama nasıl yapılır" sorusuna yanıt arayanlar için detayları ve yeni gelişmeleri bu haberimizde derledik.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI AÇIKLANDI - 18 EYLÜL 2021

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21:30'da düzenleniyor.

Çılgın Sayısal Loto 18 Eylül tarihli çekilişinde büyük ikramiye tutarı 61 milyon 712 bin 227 TL olarak belirlendi.

18 Eylül Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar;.9, 19, 47, 48, 67, 90 (20- Joker)

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI VE BİLET SORGULAMA EKRANI >>>

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango'nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL'dir.

18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.


  • Çılgın Sayısal Loto
  • 18 eylül
  • Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları
  • milli piyango
  • mpi çekiliş sonuçları
  • çılgın sayısal loto sonuçları
<p>Onlar Türkiye'nin Vurcu İHA'sı. Mehmetçiğin  kötü gün dostu. Yerli ve milli İHA sistemi Kargu.</p

Kargu Vurucu İHA'lar Teşkilat dizisinde marifetlerini sergiledi

Kepçe ile yol kapatıp drift yaptılar

Muğla'daki fosil alanında yeni buluntulara ulaşıldı

''UÇBEY''in ilk kez kullanıldığı operasyonda gri listedeki terörist vuruldu