• $8,7049
  • €10,4
  • 496.718
  • 1410.79
08 Haziran 2021 Salı 00:01 | Son Güncelleme:

7 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları açıklandı! MPİ Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgula!

7 Haziran Çılgın Sayısal Loto çekilişi sonuçları açıklandı! MPİ Çılgın Sayısal Loto çekilişi bilet sorgula!

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 7 Haziran sonuçları açıklandı. Milli Piyango oyunları arasında yer alan Çılgın Sayısal Loto çekilişi için bugün bilet alan vatandaşlar kazandıran numaralar belli oldu. İşte Çılgın Sayısal Loto çekilişi 7 Haziran sonuçları ve bilet sorgulama ekranı

7 Haziran tarihli Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango Tv YouTube kanalı üzerinden Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar canlı yayında kazandıran numaralar paylaşıldı. Milli Piyango bilet alan vatandaşlar ve çekiliş sonuçları ve kazandıran numaraları bu haberimiz üzerinde bulabilirler..

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

7 Haziran 2021 Sayısal Loto Sonuçlar: 24 - 52 - 60 - 62 - 87 - 89 - (32 Joker)

Heyecanla beklenen şans oyunu Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün 21:30'da gerçekleştirildi. Talihli adayları çekilişi Milli Piyango TV üzerinden canlı izleyebilecekler. Yaklaşık 10 dakika sürecek olan çekilişin tamamlanmasının ardındansa bilet sorgulama işlemlerine geçilecek. Bilet sorgulama ise "millipiyangoonline.com" adresinde olacak.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilinmesi durumunda farklı miktarda ikramiye kazanmak mümkün. Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurulabiliyor. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak da oynanabilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir.

Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez. Oynanan her kolon sadece 7 TL'dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir. Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bilinen numara adedine göre değişir: Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır. İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.

Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur. Beşinci kategori olan "7 bilen", kazanan kombinasyonun 7 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. Kuponları kendiniz doldurabildiğiniz gibi önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçebilirsiniz.

<p>Fransa'nın AB'den bağımsız olarak bir kanun çıkardığını söyleyen Gazeteci Ömer Aydın, <span>'Bu k

Fransa'dan Netflix'e yaptırım kararı: AB'nin uyarılarına rağmen kanun çıkardılar!

Ertuğrul Gazi FSRU hizmete giriyor

Yıkılan konağın altında rastlandı! Hemen kazı başlatıldı

Burak Elmas'tan Fatih Terim'e dünyaca ünlü yıldız hediyesi