• $8,3013
  • €10,1273
  • 487.45
  • 1444.87
28 Nisan 2021 Çarşamba 21:52 | Son Güncelleme:

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 28 Nisan sonuçları açıklandı! MPİ Çılgın Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 28 Nisan sonuçları açıklandı! MPİ Çılgın Sayısal Loto bilet sonucu sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto çekilişi için düzenlenen canlı yayında noter huzuranda 28 Nisan tarihli kazandıran numaralar açıklandı. Bilindiği üzere Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü gerçekleştirilmektedir. 28 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar ve bilet sorgulama işlemleri ile ilgili detaylara bu haberimiz üzerinde ulaşabilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 28 Nisan sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişinde kazandıran numaralar açıkladı. Zengin olma hayali ile bugün bilet alan vatandaşlar; "28 Nisan Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı" ile ilgili araştırmalar yapıyor. Ayrıntılar ve yeni gelişmeler haberimizde.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21:30'da düzenleniyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI 28 NİSAN 2021

Çılgın Sayısal Loto 26 Nisan tarihli çekilişin sona ermesinin ardından sonuçlar Millipiyangoonline.com adresinden yayınlandı.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen oyunun bu haftaki çekilişinde kazandıran numaralar; 1 - 15 - 32 - 50 - 55 - 69 - (17) (Joker)oldu.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto, 1'den 90'a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyun. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI - BİLET SORGULA

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı ise oynadığın kolon ve bildiğin numara adedine göre değişir:

Birinci kategori olan "6 bilen", kazanan kombinasyonun 6 rakamının tamamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır. 6 bilenler büyük ikramiyeyi kazanır.

İkinci kategori olan "5+1 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ve 6'ıncı rakamın "Joker" rakamına eşit olduğu kombinasyonlardır.

Üçüncü kategori olan "5 bilen", kazanan kombinasyonun 5 rakamının doğru tahmin edildiği ancak 6'ıncı rakamın "Joker" rakamından farklı olduğu kombinasyonlardır.Dördüncü kategori olan "4 bilen", kazanan kombinasyonun 4 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyondur.

Beşinci kategori olan "3 bilen", kazanan kombinasyonun 3 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Altıncı kategori olan "2 bilen", kazanan kombinasyonun 2 rakamının doğru tahmin edildiği kombinasyonlardır.

Kuponları kendin doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya "Sen Seç" ile terminalden rastgele rakam seçtirebilirsin.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri yapılır. Çılgın Sayısal Loto çekilişlerini Milli Piyango'nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsin.

Oynadığın her kolon sadece 3 TL'dir.

  • Çılgın Sayısal Loto
  • Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları
  • 28 nisan Çılgın Sayısal Loto
<p>İsrail polisi Mescid-i Aksa'da Filistinlilere saldırıyor! Bölgedeki son durumu TRT WORLD Kudüs Mu

Kudüs'te son durum ne?

Bakan Karaismailoğlu, Trabzon'da inceleme ve ziyaretlerde bulundu

Osmaniye'de tarlada bulunan yaban kedisi yavruları bakıma alındı

''Istanbul Photo Awards 2021'' kazananları açıklandı