• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
14 Ekim 2021 Perşembe 18:42 | Son Güncelleme:

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgula! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları bilet sonucu sorgula! Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları erişime açıldı

Çılgın Sayısal Loto 13 Ekim sonuçları açıklanırken, kurumun resmi internet sayfası üzerinden merakla beklenen bilet sorgulama ekranı erişime açıldı. Haftanın 3 günü Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun 13 Ekim sonuçlarına göre kazandıran numaralar belli oldu. İşte Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları ve bilet sorgulama ekranı..

Çılgın Sayısal Loto çekilişi 13 Ekim sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal şans ortaklığında gerçekleşen Çılgın Sayısal Loto'nun kazandıran numaraları Milli Piyango TV YouTube kanalı üzerinden canlı olarak aktarıldı. Noter huzurundan düzenlenen Çılgın Sayısal Loto çekilişinin saati ve bilet sorgulama işlemi haberimizde. İşte çekiliş ile ilgili önemli bilgiler...

Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişi bugün canlı yayında gerçekleştirildi. 73.6 milyon lirayı aşkın ikramiye tutarına sahip şans oyununda gözler çekilişte olacak

13 EKİM SAYISAL LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sayısal çekilişi gerçekleşti. Saat 21:30'da başlayan çekiliş Milli Piyango TV'den canlı olarak izlendi. Bilet sorgulama işlemleri ise "millipiyangoonline.com" adresinde erişime açıldı. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekiliş sonrasında tüm talihli rakamlar belirlendi.

13 Ekim Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarına göre kazandıran numaralar sırasıyla; 5, 39, 58, 60, 66, 75, (86 - Joker)

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI - BİLET SORGULAMA EKRANI

SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsiniz. Tek kolon ücreti 3 TL'dir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir.

Çılgın Sayısal oynamak için, millipiyangonline veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı çekilir. Bu sayı kenara koyulur ve bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

<p>Sosyal medyada viral olmuş haftanın en eğlenceli videolarını 'GÖRMELİSİN'!<br></p>

En Zor Çocuk Oyununu 'Görmelisin'!

Nesli tehlike altındaki şah kartal, Ankara'da tüfekle vuruldu

Tavşanlı Höyük'te bölgenin 'endüstrileşmiş ticaret merkezi' olduğuna dair bulgulara ulaşıldı

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!