• $ 5,9245
  • € 6,571
  • 296.348
  • 122747
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

CHP'li Mücahit Avcı gözaltına alındı! Mücahit Avcı kimdir?

CHP'nin sosyal medya uzmanı Mücahit Avcı, Beşiktaş'taki terör saldırısının ardından paylaştığı skandal tweet üzerine gözaltına alındı.

Beşiktaş'taki terör saldırıları sonrası terör örgütü PKK'yı görmezden gelerek devleti suçlayan Mücahit Avcı gözaltına alındı.

CHP Gençlik Kollarında aktif yöneticilik yapmış, 2014 yılı CHP İstanbul Yerel Seçim Kampanyasında ve genel seçimlerde yaptığı iletişim çalışmalarıyla Kemal Kılıçdaroğlu'nun has adamlarından biri olan Mücahit Avcı, sosyal medya hesabından gözaltına alındığını açıkladı.

44 kişinin şehit olduğu terör saldırısının ardından Avcı, "Bu işte bir MİT yeniği var" sözleriyle terör örgütü PKK'yı aklamaya çalışmış ve devlete iftira atmıştı.

Öte yandan CHP'li Avcı'nın HDP/PKK yandaşı birçok troll hesabı yönettiği iddia ediliyor.

MÜCAHİT AVCI KİMDİR?
 
Mücahit Avcı, CHP Gençlik Kollarında yönetici ve CHP'nin sosyal medya çalışmalarını yöneten isimdir. Sosyal Medya Danışmanı, Yazar, CHP 2014 İstanbul Yerel Seçim Kampanyası Sosyal Medya Direktörü Mücahit Avcı, 2014 yılı CHP İstanbul Yerel Seçim Kampanyasında ve genel seçimlerde yaptığı iletişim çalışmalarıyla Genel Merkezin dikkatini üzerine çekti.
 
Avcı uzun süredir CHP parti içi iletişim geliştirme ve koordinasyonu arttırma adına gönüllü gençlerle projeler üretmektedir.
 
KENAN IŞIK'I "ÖLDÜRMÜŞTÜ"
 
Mücahit Avcı, uzun süre CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın sosyal medya danışmanlığını da yapmıştı.

Mücahit Avcı, Hazinedar'ın sosyal medya hesabından, "Değerli tiyatro sanatçımız Kenan Işık’ı kaybettik. Onu daima gülen yüzüyle anımsayacağım. Mekanı cennet olsun" mesajı paylaşmıştı. Avcı daha sonra hatasını kabul edip, ''Kenan Işık hakkındaki üzücü olay karşısında Işık ailesinden ve tüm kamuoyundan özür dilerim'' açıklamasında bulunmuştu.
 
Bu gelişme üzerine Hazinedar'ın sosyal medya danışmanlığından uzaklaştırılmıştı.


<p>Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Baba Dağı’nda yer alan kayak merkezi kayak severlerin y

Sosyal Medya Fenomeninden Gökyüzünde Künefe Keyfi

Hayranı gibi yaklaştı önce imzasını aldı, sonra canını!

HGK-83 seri üretim için hazır

Planörden köye 6 çanta uyuşturucu attılar