• $8,1102
  • €9,7791
  • 463.067
  • 1372.63
24 Şubat 2019 Pazar 08:00 | Son Güncelleme:

CHP ‘psikiyatr’lık oldu!

CHP ‘psikiyatr’lık oldu!

CHP artık tıbbın konusu oldu. 24 Haziran'dan sonra partililerin psikolojileri bozuldu, psikiyatrlar 2 seans brifing verdi.

CHP’de uygulanan politikalar, seçmenin umudunu söndürürken, partide de psikolojinin bozulmasına yol açtı. Halk TV’de CHP’ye yakınlığıyla bilinen isimler, bu konuyu masaya yatırdı. Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, 24 Haziran seçimlerinden sonra partinin Türkiye Psikiyatri Derneği’ne başvurduğunu ve yardım istediğini açıkladı: “CHP’nin politikaları, aday belirleme yöntemleri, ortaya koyduğu adaylar çıkınca CHP seçmeninde soğuma oldu."

DERNEK HEKİM GÖNDERDİ

CHP’nin bu konu için Psikiyatristler Derneği’ne gittiğini gördük. Kızgın seçmeni nasıl sandığa getirebiliriz arayışı içindeler. Psikiyatristler gelip Genel Merkez’de, bu konuda 2 kez brifing verdi.” 

Yalanına sahip çıktı ‘Türkiye gerçeği’ dedi 

Salı günü grup toplantısında çöpten yiyecek toplayan bir kadının görüntüsünü paylaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aysun Demir'in bizzat yalanlayarak suç duyurusunda bulunmasına rağmen iddiasını sürdürdü: “O fotoğraf gerçek. Bu tablo Türkiye gerçeğidir.” 

<p>Aynı insanlara denk gelenler; Neden hep aynı şekilde ilişkilerim son buluyor?  Neden hep aynı sor

Neden sürekli aynı tip insanları kendime çekiyorum?

Devrilen tırın altında kalarak alev alan otomobilin sürücüsü hayatını kaybetti

Aksaray'daki gizemli yer altı şehri ziyaretçileri kendine hayran bırakıyor

Ankara Şehir Hastanesi pandemi bölümü servisi genişletildi