• $7,4584
  • €9,0172
  • 410.917
  • 1531.05
20 Temmuz 2014 Pazar 01:52 | Son Güncelleme:

Çete üyesi seyr-ü sefadayken yakalandı

Çete üyesi seyr-ü sefadayken yakalandı

Kendisini fabrikatör olarak tanıtıp birçok kişiyi sahte evraklarla dolandıran Osman Antepli kaçmak için oturduğu lüks villasında yakalandı.

DEVRİM TOSUNOĞLU / HABER MERKEZİ  

Çıkar amaçlı suç örgütü lideri 'fabrikatör' lakaplı Osman Antepli polis tarafından yakalandı. Çete üyeliğinden aranırken, birçok kişiyi, kendisini 'fabrikatör' ve 'emlak zengini' olarak tanıtarak sahte evraklarla gayrimenkul satıp dolandıran Antepli'yi uzun süredir takip eden polis kovalamaca sonucu yakaladı. Antepli'nin olası polis operasyonundan kaçmak için oturduğu denize sıfır villanın önünde kaptanlı yat bulundurduğu ortaya çıktı.  

DOSYASI RAFTAN İNDİRİLDİ 

Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Osman Antepli'yi bulmak için dosyasını raftan indirdi. Yapılan hassas araştırmada, Osman Antepli'nin Küçükçekmece sahilinde gözlerden uzak denize sıfır bir villada yeni bir yaşam kurduğu belirlendi. Ekipler, villayı 16 Mayıs’tan itibaren takip altında tuttu, evinden aracıyla çıkan Osman Antepli’yi de Mahmutbey gişelerde gözaltına aldı. Antepli, emniyet‘ teki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

<p>Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İnsan Hakları Eylem Planı hakkında en temel unsurun hukuk güvenliği

Bakan Gül: En temel unsur hukuk güvenliğidir

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...

Müslüm Gürses, isminin verildiği müzede anıldı