HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3565
  • 6,0771
  • 209.428
  • 93.162
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

ÇAPULCU MUTLU

Gezi Parkı’nı bahane ederek her fırsatta İstanbul’u terörize eden ve olimpiyat adaylığı aleyhinde propaganda yapan gruplar amacına ulaştı. İstanbul, Arjantin’deki 2020 Olimpiyat oylamasında Madrid’i geçerek finale kalmasına rağmen elendi. Dev organizasyon 7 yıl sonra Japonya’nın başkenti Tokyo’da yapılacak.  

x

MADRİD'İ GEÇTİ, TOKYO'YA ELENDİ

Buenos Aires’te yapılan 2020 Olimpiyat oylamasında ilk sunumu Türk heyeti yaptı. Başbakan Erdoğan başkanlığındaki heyetin 45 dakika süren sunumu büyük takdir topladı. İstanbul’un ardından Tokyo ve Madrid sunumları yapıldı. IOC üyeleri Başbakan Erdoğan’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. İlk turda Madrid’i eleyen İstanbul, finalde 36 oy aldı. 60 oy alan Tokyo’ya geçildi. 

GEZİCİLER DÜN DE BOŞ DURMADI

Özellikle Gezi olaylarını bahane eden birçok kişi ve grup yalan yanlış bilgilerle Türkiye’yi IOC’ye defalarca şikayet ederek İstanbul’un olimpiyatları almasını engellemeye çalıştı. Aynı gruplar dün de işbaşındaydı. Gezi olaylarında olduğu gibi sosyal medya üzerinden ‘NoOlympics2020’ ve ‘olimpiyatbizeverilmezse’ hashtagi açarak amaçlarına ulaştı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
Iğdır’da iki grup liseli kız öğrenci, okul çıkışı saç saça, baş başa kavga etti. Kavga, erkek öğrenc

Kız öğrenciler okul çıkışı birbirine girdi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Hisse senedi ile tahvil-bono piyasasına son 10 ayın en güçlü yabancı girişi gerçekleşti

Teröristlerin korkulu rüyası Kara Kuvvetleri Komutanlığı'na teslim edildi

En Çok Okunanlar