• $8,0624
  • €9,6727
  • 460.518
  • 1408.14
29 Haziran 2018 Cuma 09:06 | Son Güncelleme:

Bursa merkezli büyük FETÖ operasyonunda yakalananların sayısı 98'e yükseldi

Bursa merkezli büyük FETÖ operasyonunda yakalananların sayısı 98'e yükseldi

Bursa merkezli büyük FETÖ operasyonunda yakalananların sayısi 98'e yükseldi yakalananların arasında 1. Sınıf Emniyet Müdürü de var.

Muammer Başkan/ TürkMedya Ege Temsilcisi

Bursa merkezli 23 ilde  FETÖ'nün polis ve asker yapılanmasına yönelik operasyonda yakalananların sayısı 98'e yükseldi. Yakalananların arasında 1. Sınıf Emniyet Müdürü Önder Alptekin de bulunuyor.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, silahlı terör örgütü FETÖ'nün mahrem yapılanması olan polis ve asker yapılanmasına yönelik geçtiğimiz Salı günü, Bursa merkezli Manisa, İstanbul, Van, Batman, Erzurum, Konya, Kayseri, Sivas, Aksaray, Amasya, Kırşehir, Ankara, Eskişehir, Hakkari, İzmir, Karabük, Trabzon, Niğde, Nevşehir, Balıkesir, Yozgat ve Adana'da 111 adreste operasyon yaptı. Hakkında yakalama kararı bulunan; 31'i rütbeli 55 polis ve 38 asker olmak üzere toplam 102 şüpheliden 65'ini yakaladı.

1. Sınif Emniyet Müdürü de yakalandı

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, firari şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmada 33 şüpheliyi daha yakaladı ve gözaltına alınanların sayısı 98'e yükseldi. Öte yandan son yakalanan şüphelilerin arasında 1. Sınıf Emniyet Müdürü Önder Alptekin'inde bulunduğü öğrenildi. Polis, firari olan 4 şüphelinin de yakalanması için çalışmalarını sürdürdüğü belirtildi.

<p>Ankara'da boşanma aşamasında olduğu eşine karşı koruma tedbiri bulunan L.S. 4 aylık bebeği Asya S

Koruma tedbiri olan baba minik Asya'yı annesinden böyle kaçırdı! İşte o anlar...

Bakanı Karaismailoğlu, Hasankeyf-2 Köprüsü Açılış Töreninde katıldı

Milli Savunma Bakanlığı fotoğrafları paylaştı

''Baharın müjdecisi'' leylekler Bingöl'e renk kattı