• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
14 Haziran 2020 Pazar 11:33 | Son Güncelleme:

Burhan Aykurt katili kim?

Burhan Aykurt katili kim"

Burhan Aykurt katili kim? sorusunun yanıtı tüm Müge Anlı takipçileri tarafından merak ediliyor. Atv ekranlarının ilgi ile takip edilen programı Müge Anlı'nın tekrar bölümleri ile gündeme gelen Burhan Aykurt cinayetine dair araştırmalar hız kazandı.

Burhan Aykurt Müge Anlı olayında son dakika gelişmesi açıklandı. Burhan Aykurt katili kim? sorusunun yanıtı merak konusu oldu. Müge Anlı tekrar bölümleri ile yeniden gündeme gelen Burhan Aykurt cinayeti hakkında araştırmalar güncel olarak gerçekleştiriliyor.

MÜGE ANLI BURHAN AYKURT OLAYI NEDİR?

Aniden kaybolan 35 yaşındaki Burhan Aykurt için abisi Mahmut Aykurt, Müge Anlı ve ekibinden yardım istemişti. Mahmut Aykurt’un Müge Anlı'nın sorularına çelişkili cevaplar vermesi ve bazı şeyleri kafasından uydurduğunu itiraf etmesine üzerine Burhan Aykurt'un cinayete kurban gitmiş olabileceği üzerinde durulmuştu. Çevresinde bulunan insanları dolandırdığı emeklilik bahanesi ile birçok kişinin parasını aldığı öne sürülen Mahmut Aykurt, daha sonra Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınına çıkmama kararı almıştı.

Aykurt'un ağabeyi Mahmut Aykurt, bir aracın kendi önünü kestiğini ve aracın içindeki kişinin kendisine kardeşi Burhan Aykurt'un öldüğünü söylediğini, kardeşinin ormanlık alana gömülmüş olabileceğini söyledi. Şüpheli ve tutarsız açıklamalarda bulunan Mahmut Aykurt, Müge Anlı’nın ısrarı üzerine şu itirafta bulundu: Ben bunları kendi kafamda tasarladım, kafamdan böyle uydurdum.

<p>Editör: Duygu Gecü Yüzseven <a href='mailto:duygu.gecu@turkmedya.com.tr'>duygu.gecu@turkmedya.com

Pandemide evde cilt bakımı nasıl olmalı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Hayranları Bogota'daki berberlerde Maradona'nın portresini kafalarına kazıttı

Haftanın Fotoğrafları (20-26 Kasım)