• $7,8264
  • €9,2802
  • 482.727
  • 1219.78
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
01 Ağustos 2020 Cumartesi 07:45 | Son Güncelleme:

Bugün otobüs, metrobüs, marmaray ücretsiz mi? Bayramda ulaşım bedava mı?

Bugün otobüs, metrobüs, marmaray ücretsiz mi" Bayramda ulaşım bedava mı"

İslam aleminin ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı'na erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün bayramın birinci günü olarak idrak ediliyor. Dünyayı etkisi altına alan corona virüs sebebi ile geçtiğimiz Ramazan bayramında çoğu kişi, ailelerinin yanına gidemedi. Geçen bayramda sokağa çıkma yasağı kararı alınmıştı. Bu bayram herhangi bir kısıtlama söz konusu değil. Peki, Bugün otobüs, metrobüs, marmaray ücretsiz mi?

Bugün Kurban Bayramı'nın birinci günü. Müslümanlar Kurban Bayramı'na erişme mutluluğunu yaşıyorlar. Birlik ve beraberliğin göstergesi olan bayramlar büyük bir coşku içinde karşılanıyor. Geçen bayram corona virüsü salgını sebebi ile sokağa çıkma kısıtlaması vardı. Bu bayram çeşitli tedbir ve önlemler alınarak bir kısıtlama getirilmedi.  

BUGÜN OTOBÜS, METROBÜS, MARMARAY ÜCRETSİZ Mİ?

Belediye tarafından yapılan açıklamaya göre İETT otobüslerinin, tramvay seferlerinin, metro seferlerinin ve şehir hatları vapurlarının bayramın birinci günü olan 31 Temmuz Cuma 00:01'den bayramın son günü olan 3 Ağustos Pazartesi 23:59'a kadar ücretsiz olacağı açıklandı.

KÖPRÜ VE OTOYOLLAR ÜCRETSİZ Mİ?

Kurban Bayramı tatili sebebi ile 30 Temmuz Perşembe günü saat 00.00'dan (çarşamba gününü perşembe gününe bağlayan gece) başlayarak 4 Ağustos Salı günü saat 07.00'a kadar, yap-işlet-devret projeleri hariç olmak üzere Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğu altında bulunan otoyollar ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçişlerde ücret alınmayacak.

<p>Pasta kreması tatlılardan pastalara ve muffinlere kadar birçok çeşitte kullanılıyor. Peki, evde p

Pastane usulü pasta kreması tarifi

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Azerbaycan'da

Atılan çöpler nehir debisi düşünce ortaya çıktı