• $7,4756
  • €9,081
  • 444.452
  • 1565.01
05 Ocak 2021 Salı 11:07 | Son Güncelleme:

Böyle pişkinlik görülmedi! "Koronavirüs cezasını ödetmek için oynamaya devam"

Böyle pişkinlik görülmedi! "Koronavirüs cezasını ödetmek için oynamaya devam"
DHA

Koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken kahvehaneye düzenlenen baskında inanılmaz anlar yaşandı. Polislerin ceza yazdığı esnada oyun oynamaya devam eden bir grup, sosyal medya paylaşımında, "Cezayı ödetmek için oynamaya devam" yazdı.

İstanbul'da koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken kahvehaneye polis baskın düzenledi. Baskında ceza için kendilerine sıra gelmesini bekleyen 4 kişi, cezayı kimin ödeyeceğini belirlemek için oyun oynamaya devam etti. Oynayanlardan biri bu anı, sosyal medyada paylaştı.

DHA'nın haberine göre, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu geçen cumartesi günü polis, Kağıthane'de kahvehanede oyun oynandığı ihbarını aldı. Kahvehaneye baskın düzenleyen polis, daha sonra içerde bulunanlara ceza kesmeye başladı. O sırada işlem için kendilerine sıra gelmelerini bekleyen bir grup, cezayı kimin ödeyeceğini belirlemek için oyun oynamaya devam etti.

"CEZAYI ÖDETMEK İÇİN OYNAMAYA DEVAM"

Oynayanlardan biri sosyal medya paylaşımında, "Cezayı ödetmek için oynamaya devam" yazdı. Paylaşımın bir süre sonra silindiği görüldü. Baskın anları kahvehanedeki bir kişinin cep telefonu kamerasına yansıdı, içeride bulunan diğer kişilerin rahat tavırları dikkat çekti.

<p><span>Facebook'un Türkiye ile ilgili temsilcilik açma kararını ve Türkiye ile ilgili kullanmış ol

'Facebook'un dili tehditkar bir dildir'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Edirne Müftülüğünde meydana gelen yangında ahşap bina kullanılamaz hale geldi

Yusufeli Barajı'nda sona yaklaşıldı