• $ 5,4637
  • € 6,201
  • 229.058
  • 104.692
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Çukurova izle 24. son bölüm ATV'de - Bir Zamanlar Çukurova 25. yeni bölüm fragmanı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 25. yeni bölüm fragmanı yayında mı? Çukurova 24. son bölüm izleyenlerde gözler Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı için çevrildi. on bölümde Müjgan Yılmaz ile ağır bir imtihandan geçtiğinin farkındaydı ve ona hayatta en korktuğu şeyle uğraştığını bunun da yalan olduğunu söyledi. Yılmaz ona yalan söylemediği konusunda Müjgan’ı ikna etmeye çalıştı. İşte, Bir Zamanlar Çukurova 25. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki!

x

Bir Zamanlar Çukurova 24. son bölüm izleyenler Bir Zamanlar Çukurova 25. yeni bölüm fragmanını merakla bekliyor. 14 Mart tarihli Çukurova son bölüm izleyenlerden tam not aldı. Son bölümde Müjgan Yılmaz ile ağır bir imtihandan geçtiğinin farkındaydı ve ona hayatta en korktuğu şeyle uğraştığını bunun da yalan olduğunu söyledi. Yılmaz ona yalan söylemediği konusunda Müjgan’ı ikna etmeye çalıştı.Züleyha, Züleyha çarşıda gördüğü Müjgan’ın arabasına kendini atıyor. Müjgan ile konuşmaya çalışıp Yılmaz ile aralarında bilmediği konular olduğunu söyledi. Müjgan bir anda arabanın frenlerin tutmadığını söyledi ve kaza kaçınılmaz oldu.Bir Zamanlar Çukurova 25. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak fragman yayınlandığı takdirde haberimizden öğrenebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 25. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Henüz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gazetedeki Demir Yaman ve Züleyha röportajı fırtınalar estiriyor. Küçük konağı Yılmaz'ın satın aldığını öğrenen Demir çılgına dönüyor ve kontrolünü yitiriyor. Demir'in dizginlenemeyen öfkesinden nasibini alan da yine masum biri oluyor. Olaylar silsilesinin ardından ilk defa baş başa kalan Demir ve Fekeli yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE - ATV

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİ KONUSU

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çukurova’nın en büyük ailelerinden Aladağların hikâyesi anlatılacaktır. Hünkâr Aladağ kocası öldükten sonra çiftliği ve malları tek başına idare etmiştir. Hünkâr hanımın tek oğlu ise Demir’dir. Demir hâkimiyeti seven bir adamdır ve annesinden işleri devralmak ister; ancak tam bu sırada Demir Züleyha adında bir işçi kıza âşık olur. Züleyha’yı kadını yapmak isteyen Demir Züleyha’nın başka bir adama âşık âşık olduğunu öğrenir.

Züleyha ve abisi Yılmaz işçi olarak geldikleri bu bölgede çalışmaya başlar; ancak onlar bir zalimden kaçıp gelmiş ve burada dikkat çekmemek için kardeşiz demişlerdir; aslında Züleyha abisi olarak tanıttığı Demir’e Demir’de Züleyha’ya ölümüne sevdalıdır. Demir Züleyha’yı elde etmek için zorlarken Yılmaz Demir’i öldürmek ve ondan kurtulmak ister ancak bunu başaramaz. Züleyha istemese de Hünkâr onu sevdiği adamı öldürtmekle tehdit eder ve Züleyha sevdiği adam yaşasın diye Demir ile evlenmeyi kabul eder.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCULARI

VAHİDE GÖRDÜM PERÇİN (HÜNKÂR)

Vahide Gördüm Perçin 1965 İzmir doğumludur ve 53 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi mezunudur. Altan Gördüm ile boşanmış ancak yeniden evlenmiştir. Vahide Perçin 2003’te Bir İstanbul Masalı dizisinde Suzan Kozan karakteri ile ilk televizyon deneyimini yaşadı ve tanındı. Sonra ki yıllarda Adını Feriha Koydum dizisinde Zehra Yılmaz, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan karakterini kısa bir süre canlandırmıştı. Asıl büyük çıkışı ilse 2016 yılında Anne dizisi ile yapmıştır.

Hünkâr güçlü bir kadındır. Kudretidir; meşhur Aladağ Çiftliği’nin sahibidir. Hünkâr ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmıştır. Gücü ve vicdanı arasında zor kararlar alması gerekecektir. Oğlunun ve ailesinin itibarını korumak için sevenleri ayırmak zorunda kalacak. Oğlunu evlendirmek ve erkek torun sahibi olmak onun için çok önemlidir.

MURAT ÜNALMIŞ(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DEMİR)

Murat Ünalmış 1981 Kayseri doğumludur ve 37 yaşındadır. 2011 de Birce Akalay ile evlenmiş ama kısa sürmüştür. Lise yıllarında profesyonel olarak Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır.  Murat Ünalmış Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’ mezunudur sonra Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi almıştır. Son olarak Deli Gönül Mehmet Kadir Hoca’ya Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Arif Ünlü’ye Seddülbahir 32 Saat dizisinde ise Mahmut Sabriye hayat vermiştir.

Demir Aladağ Çiftliği’nin sahibi Hünkâr’ın oğludur. Çiftliğin varisidir. Annesinin yardımcısıdır çiftlikte annesinden hakimiyetri almak ve kendi imparatorluğunu kurmak ister. Uçmayı çok seven Demir her şeye hâkim olmayı çok sever. Demir âşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze almıştır. Züleyha’ya ilk görüşte âşık olur ve ona saplantılı şekilde bağlanır.

UĞUR GÜNEŞ(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YILMAZ)

Uğur Güneş Diriliş Ertuğrul dizisinin Ataşlı oğlanı Tuğtekindir; olmadı İsimsizler dizisinin Kaymakam Fatihidir. Son yıllarda başarısını ispatlamış aranan bir başroldür. 1987 Ankara doğumlu genç oyuncu sadece 31 yaşındadır.  Urfalıyam Ezelden dizisinde canlandırdığı Çetin karakteri ile ilk olarak tanınmıştır. Ankara Üniversitesi mezunudur başarılı bir öğrencilik dönemi geçirmiştir.

Yılmaz; Züleyha’ya delicesine aşık olan bir adamdır. Yılmaz sanayide çalışmaktadır. Bir ustasından başka kimsesi yoktur. Yılmaz sevdiği kadını korumak için Züleyha’nın namusuna göz diken adamı öldürür ve katil olur. Yılmaz ve Züleyha İstanbul’dan kaçar ve Adana’ya yerleşir. Adana’da Yamanların konağını amele olarak girerler ama Yılmaz kaçak olduğu için sözlüyüz diyememiştir kardeşi demiştir. Demir bey ise Züleyha ve Yılmaz aşkını fark etmiş ve onları ayırmak için elinden geleni yapmıştır. Yılmaz ve Demir Züleyha için büyük bir mücadeleye girişmiştir.

HİLAL ALTINBİLEK(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ZÜLEYHA YAMAN)

Hilal Altınbilek Karagül dizisinde Özlem karakterine hayat vererek hayatımıza dahil olmuş güzel oyuncudur. Son olarak yine Avşar filmin çektiği Çocuklara Dokunma filminde rol almıştır. İdo Tatlıses ile bir aşk yaşamış ve uzun süre magazin gündemlerini meşgul etmiştir. 1991 yılında İzmir’de doğmuş ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Züleyha kimsesi olmayan Anne babası ölmüş güzel bir kızıdır. Züleyha’nın kumarbaz ve şerefsiz bir abisi vardır o da üvey abisidir. Züleyha kendisi gibi fakir olan Yılmaz’a tutulmuş ve ona güvenmiştir. Züleyha bir gün ya Yılmaz ölür ya da Demir ile evlenirsin tehdidi ile karşılaşır ve sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapsetmek zorunda kalır.

TURGAY AYDIN(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SABAHATTİN)

Son olarak Hatırla Sevgili, O Hayat Benim, Umuda Kelepçe Vurulmaz dizilerinde rol almıştır.  Turgay Aydın yarı Alman’dır. Almanya doğumludur be 47 yaşındadır. Alman Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. Umuda Kelepçe Vurulmazda Gardiyan Nizam isimli ile tanınmıştır.

Sabahattin bir doktordur. Şermin denen Allah’ın belası bir kadınla evlidir. Şermin’e katlanabilmek için sürekli içer. Şermin’inden kurtulmak en büyük dileğidir.

BÜLENT POLAT (BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA GAFFUR)

8 Mart 1979 da Tunceli’de doğan Bülent Polat 39 yaşındadır. Dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu olan Bülent Polat Zaza asıllıdır. Meslek hayatına tiyatro oyunları ile başlayan Bülent Polat Avrupa Yakası’nda Şehsuvar (Şesu) karakteri ile ünlendi. Son olarak Kertenkele: Yeniden Doğuş (Yılmaz) rolü ile beğeni topladı. Karagül dizisinde hayat verdiği Sabri karakteri de unutulmazları arasına girdi. Amerika oyunculuk ve dil eğitimi aldı ve bulundu süre boyunca da bar işletmeciliği yaptı. 

Gaffur Demir’e âşık olan Gülten’in abisidir karısının adı ise Saniye’dir. Çiftliğin kahyasıdır. Çiftlikte her işi takip eder. Gaffur özünde iyi bir adamdır ama Demir’in çiftlikte yerine geçeceğini düşünür bu nedenle de askerde tertipi olan Demir’e kötü davranır.

SİBEL TAŞÇIOĞLU(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA ŞERMİN)

28 Temmuz 1976 da Bursa da dünyaya gelen Sibel Taşçıoğlu 42 yaşındadır. Oyunculuğun yanında seslendirme sanatçısı olarak da görev yapmaktadır. Bursa Devlet Tiyatrosunda meslek hayatına başlamıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. Son olarak Medcezir dizisinde Nevin karakterine hayat verdi ve ünlendi. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl Kösem Gülbahar Sultan’ı ve Kehribar Sanem’i olarak izleyicisi karşısına çıktı. Özellikle Ekmek Teknesi dizisinde hayat verdiği Sevda karakteri ile yükseliş yaşamıştır.

Şermin Demir’in kuzenidir. En az demir kadar bu imparatorluktan pay isteyen ve sürekli Hünkâr ile yarış hainde olan güzel bir kadındır. Kocası Sabahattin’den bir kızı vardır ve bir gün kızın bu toprakların Hünkâr gibi kraliçesi olmasını ister. Şermin’in aklı sadece kötülüğe çalışır. Amca çocuklarıdır Demir ile.

SELİN YENİNCİ(BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SANİYE)

Rengârenk Dizisinde Neşe olarak tanındı. 1988 İstanbul doğumlu olan Selin Yenici 30 yaşındadır ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Son olarak Star Tv de izlenme rekorları kıran Avlu dizisinde de Merve karakterine hayat vermiştir. İlk olarak 2014 yılında Olur Olur filmi ile kariyerine başlamıştır. 1,64 cm boyunda ve 54 kg’dır.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Saniye Gaffur’un eşidir. Gaffur’a sadık bir kadındır ancak cilvesinden de geçilmez.  Abisinin kardeşi Gülten ile birlikte yaşarlar ve bir çiftlikte aşçı olarak çalışır. Saniye mutfakta bir düzen kurmuştur. Züleyha’nın mutfakta her işe karışması ona hakaret gibidir. Hünkar’ın sağ koludur.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Kağıthane´de sabah saatlerinde bir otomobilde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sü

Kağıthane´de otomobil bir anda alev topuna döndü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Beren Saat ve Kenan Doğulu arasında beklenen gelişme! Ayrı evlere mi taşındılar?

Metin Hara'dan ayrılan Adriana Lima'dan Mevlana paylaşımı

Maksat Yarışmak Olsun - 15 Mart 2019

Ataman ile Devr-i Alem - San Miguel - Meksika - 31 Aralık 2018

Diyet Günlüğü - Yaşlılarda beslenme - 27 Şubat 2019