HAVA DURUMU

Yaşadığınız şehrin günlük hava durumunu görüntüleyin

  • 5,3655
  • 6,0666
  • 213.679
  • 90.528
SON DAKİKA HABERLERİ
Tümü
Reklamı Kapat

Bir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ın gücü artıyor

Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümde, Hünkar Yaman tarafından Fekeli'nin yaşadığı gerçeği öğreniliyor. Eski hikaye yeniden ortaya çıkıyor. Öte yandan Yılmaz ve Züleyha arasında gerçekleşmesi beklenen büyük buluşma Demir'in bütün engellemelerine rağmen gerçekleşecek mi?

x

Bir Zamanlar Çukurova 13. bölümde, Hünkar Yaman tarafından Fekeli'nin yaşadığı gerçeği öğreniliyor. Eski hikaye yeniden ortaya çıkıyor. Öte yandan Yılmaz ve Züleyha arasında gerçekleşmesi beklenen büyük buluşma Demir'in bütün engellemelerine rağmen gerçekleşecek mi? Yılmaz ve Züleyha buluşmasının ardından hayaller ve beraber planladıkları düşünceleri yeniden aklına getiren Yılmaz'ın intikam ateşi yeniden harlanır. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hünkar Yaman tarafından Fekeli'nin yaşadığı gerçeği öğreniliyor. Eski hikaye yeniden ortaya çıkıyor. Öte yandan Yılmaz ve Züleyha arasında gerçekleşmesi beklenen büyük buluşma Demir'in bütün engellemelerine rağmen gerçekleşecek mi?

Yılmaz ve Züleyha buluşmasının ardından hayaller ve beraber planladıkları düşünceleri yeniden aklına getiren Yılmaz'ın intikam ateşi yeniden harlanır. Yılmaz ve Fekeli  arasında iyiden iyiye artan dostluk ve Yılmaz'ın pamuk fabrikasında işleri bir adım öteye taşıması Yılmaz'ın elini güçlendiriyor. Her anlamda güçlenen Yılmaz'a tek engel Züleyha'ya olan sevdası ve Demir'in onu zorla kendiyle evlendirmesidir.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Ankara Keçiören´de bir okulun önünde 2019 yılı eğitim bütç

CHP Yozgat Milletvekili Keven, basın açıklamasına tepki gösteren şehit babasına küfür etti

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Çarpışma'nın yıldızı Kıvanç Tatlıtuğ'dan çok konuşulacak itiraf

Serdar Ortaç son dakika Chloe Loughnan boşanıyor mu?

En Çok Okunanlar