• $ 5,7737
  • € 6,5732
  • 260.584
  • 95.617
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Züleyha intihar ediyor

Bir Zamanlar Çukurova 5. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 4 Ekim akşamı izleyicilerle buluşan Bir Zamanlar Çukurova son bölüm sürpriz sahnelerle izleyenleri ekrana kilitledi. Dizide bu hafta; Yılmaz’a ihanet etme düşüncesi bile Züleyha için ıstırap oldu. Yılmaz’a olan aşkından vazgeçmeyen ve ona ihanet etmeyen Züleyha için çile dolu günler başladı.

ATV ekranlarında kısa sürede büyük ilgi gören yerli dizi Bir Zamanlar Çukurova 5. yeni bölüm fragmanı gelecek hafta dizide yaşanacaklara dair ipucu verecek. Dizinin 4 Ekim tarihinde yayınlanan son bölümünde, Yılmaz’a ihanet etme düşüncesi bile Züleyha için ıstırap oldu. Yılmaz’a olan aşkından vazgeçmeyen ve ona ihanet etmeyen Züleyha için çile dolu günler başladı. Hünkar’ın ihbar ettiği Yılmaz yakalanıp hapse girdi ve bu durum Yaman Çiftliği’nde dengeleri alt üst etti.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir tren yolculuğuyla başlayan Adana hikayesi, Züleyha için artık daha da dayanılmaz bir hale geldi. Yılmaz'a ihanet etmektense ölmeyi tercih eden Züleyha, işlerin daha da zorlaştığının farkında! İlk bölümden itibaren herkesi ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde, heyecan daha da artıyor. Geçmiş, gün yüzüne çıkarken, mücadele de yeniden başlıyor. Hünkar'ın ihbarıyla yakalanan Yılmaz'ın hapse girmesi, Yaman Çiftliği'nde her şeyi tamamen değiştirdi. Züleyha, Yılmaz'ın hayatına karşılık Demir ile nikah masasına oturacak mı? Yoksa hem kendisi, hem bebeği, hem de Yılmaz için ölümü mü seçecek?

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

İstanbul´da Günün Kahramanı! Bebeği Havada Yakaladı...

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Türk F-16’ları 'Yavuz'u selamladı! İşte o anlar...

Rusya'da "Armiya-2019" forumu başladı