• $ 6,7368
  • € 7,3003
  • 350.572
  • 89552.6
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

BİM çalışma saatleri 2020! BİM market saat kaçta açılıyor ve kapanıyor? İşte detaylar…

BİM çalışma saatleri arama motorlarında araştırılıyor. Corona virüs önlemleri kapsamında market çalışma saatlerine düzenleme getirildi. Vatandaşlar da BİM güncel çalışma saatlerini merak ediyor. BİM kaçta açılıyor? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİM market kaçta açılıyor? sorusunun cevabını merak eden vatandaşlar arama motorlarında araştırma yapıyor. BİM uygun fiyatlarıyla her kesime hitap ediyor. Market açılış ve kapanış saatlerinin yeniden düzenlenmesiyle birlikte, BİM çalışma saatleri de belli oldu. Detaylar haberimizde…

BİM KAÇTA AÇILIYOR?

Bim ve A101 marketler tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada bugünden itibaren Bim ve A101 marketlerin çalışma saatlerinde değişiklik yapıldığına yer verildi. Yapılan son dakika açıklamasında “Aldığımız tavsiye kararı, üyemiz marketlerin 26 Mart Perşembe gününden itibaren çalışma saatlerini haftanın yedi günü 10:00 açılış ve 20:00 kapanış olarak düzenlemeleri yönündedir. Çalışanlarımızın işe geliş gidiş koşullarını, mağaza içinde oluşacak yoğunlukları, ürün tedarik süreçlerimizi ve market içi sağlıklı hizmet için genel hijyen çalışmalarını dikkate alarak bu kararı verdik. Müşterilerimizin acil ihtiyaçları haricinde evden çıkmamaya özen göstereceklerine ve alışverişleri için bu saatlere dikkat edeceklerine inanıyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

BİM ÇALIŞMA SAATLERİ

Çalışma saatleri değişiklik kararı sonrası BİM’in açıklaması ise şu şekilde:


Koronavirüse yakalanan radyocu: 'Böyle ölmek istemezsiniz'

Koronavirüse yakalanan radyocu: 'Böyle ölmek istemezsiniz'

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Alzheimer'a enginarlı önlem

Turp suyu böbrek taşını düşürür