• $7,4618
  • €9,0089
  • 437.907
  • 1524.49
17 Ağustos 2020 Pazartesi 17:47 | Son Güncelleme:

Biden'a bir tepki de Trump'tan: Onda Erdoğan'la başa çıkacak zihinsel kapasite yok

Biden'a bir tepki de Trump'tan: Onda Erdoğan'la başa çıkacak zihinsel kapasite yok

ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden'ın, Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı ve Türkiye'yi hedef alan sözlerine bir tepki de rakibi ABD Başkanı Donald Trump'tan geldi. Biden'ın demokrasiyi hedef alan sözlerine sert tepki gösteren Başkan Trump, rakibinin Başkan Recep Tayyip Erdoğan'la başa çıkacak zihinsel kapasitede olmadığını ifade etti.

ABD'de Demokrat Parti'nin başkan adayı Joe Biden'ın Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye'yi hedef alan sözlerine bir sert tepki de kasım ayında gerçekleştirilecek seçimlerde rakibi olacak mevcut başkan Donald Trump'tan geldi.

"BİDEN, ERDOĞAN'LA BAŞA ÇIKACAK ZİHİNSEL KAPASİTEDE DEĞİL"

Fox News'a konuşan ABD Başkanı Trump, Biden'ın Başkan Recep Tayyip Erdoğan'la başa çıkacak zihinsel kapasitesinin olmadığını açıkladı.

"BAŞKAN ERDOĞAN'LA BAŞA ÇIKMAMI İSTEDİLER"

Sputnik'in aktardıklarına göre ABD Başkanı Trump, birinci sınıf satranç oyuncusu Erdoğan gibi yabancı liderlerle başa çıkabilecek zihinsel kapasitede olmalı. Geçen hafta dünya liderleri beni arayıp Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'la başa çıkmamı istedi. Dediler ki "O bir tek seni dinler, çünkü o kişilik bir tek sende var" ifadeleri kullanıldı.

60 Saniyede Gündem

<p><span>Türkiye ile Pakistan arasında tarihi bir televizyon dizisi projesi için harekete geçildi.&n

Türk yapımcılara Pakistan'da üst düzey karşılama

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Fenerbahçe'nin ardından Galatasaray... Beşiktaş'ta yüzler gülüyor