• $7,8187
  • €9,3602
  • 449.547
  • 1328.73
28 Nisan 2020 Salı 11:30 | Son Güncelleme:

Kuaförler ve berberler açılmayacak mı?

Kuaförler ve berberler açılmayacak mı"

Koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile valiliğine gönderilen genelge doğrultusunda berberler, kuaförler ve güzellik salonları kapatılmıştı.

Koronavirüs salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile valiliğine gönderilen genelge doğrultusunda berberler, kuaförler ve güzellik salonları kapatılmıştı.

BERBERLER VE KUAFÖRLER NE ZAMAN KAPANDI?

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge şöyleydi:

Bakanlığımız 81 İl Valiliğine Koronavirüs konulu ek bir genelge daha gönderdi. Genelge ile vatandaşların bir arada bulunmaları ve yapılan işlem sırasında birçok kez fiziksel temasın olması nedeniyle berber, kuaför, güzellik merkezlerinin faaliyetleri 21 Mart saat 18.00 itibariyle geçici süreliğine durdurulacak.

Koronanirüs (Kovid-19) salgınından; vatandaşları korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla Bakanlığımız tedbirler almaya devam ediyor. Daha önce vatandaşların doğrudan temel ihtiyaçlarına yönelik olmayan bazı umuma açık yerlerin faaliyetlerinin geçici süreliğine durdurulması için illere genelgeler gönderen Bakanlığımız, Sağlık Bakanlığı ile yapılan değerlendirmeler sonucunda; alınan tedbirlere ilave olarak bir genelge daha valiliklere gönderdi.

<p>İstanbul Maltepe'de markette çıktıktan sonra evine doğru yürüyen Hatice Türkoğlu, tanımadığı bir

İstanbul'un göbeğinde korkunç olay: Sokak ortasında tanımadığı şahsın saldırısına uğradı

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tarihi caminin 600 yıllık şaşırtıcı deprem teknolojisi

'Yeditepe Huzur' uygulamasının bilançosu açıklandı