• $7,4275
  • €8,9718
  • 410.096
  • 1533.62
28 Şubat 2020 Cuma 09:02 | Son Güncelleme:

'Başkomutanımız liderliğindeki ordumuz şehitlerin intikamını alacaktır'

'Başkomutanımız liderliğindeki ordumuz şehitlerin intikamını alacaktır'

Şekib Avgadiç, İTO'nun 411 bin üyesiyle 'sefer görev emri' vaziyetinde olduğunu söyledi

İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, İdlib'de 33 askerin şehit edilmesine ilişkin olarak, "Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türk halkı ve Ordumuz, şehitlerinin intikamını alacak ve bunun hesabını soracaktır" diye konuştu. 

İTO Başkanı Şekib Avdagiç, İdlib’de Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) yönelik hava saldırısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Şekib Avdagiç, şunları söyledi: "İstanbul iş dünyası olarak İdlib’de rejim güçlerinin Türk Silah Kuvvetlerine yönelik alçakça saldırısını şiddetle ve nefretle lanetliyoruz. Bu saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimize Cenab-ı Hakk’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. 
Mehmetçiklerimizin kanı yerde kalmayacaktır. Başkomutanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türk halkı ve Ordumuz, şehitlerinin intikamını alacak ve bunun hesabını soracaktır.

Sadece yüreğimizle değil, sadece duamızla değil, aynı zamanda bütün varlığımızla, canımızla, tüm maddi imkanlarımızla bu vatan görevinde devletimizin yanındayız ve emrindeyiz. İstanbul Ticaret Odası olarak 411 bin 368 üyemizle tam bir ‘sefer görev emri’ vaziyetindeyiz. İTO, Mehmetçiğe el uzatan rejim güçlerini ve destekçilerini yok etmek için üzerine düşen her vazifeyi yapmaya hazırdır." (İTO)

<h3>CANER ERKİN'E AF  YOK!</h3><p>Fenerbahçe'de  Caner Erkin belirsizliği sürüyor. Tecrübeli

Haftanın Futbol Başlıkları... Caner Erkin neden kadro dışı?

Türklere özgü ilginç davranışlar

İzmir'de deniz 50 metre çekildi! Tekneler karaya oturdu

NASA'nın paylaşımı büyük ilgi gördü. İşte Mars'tan en yeni fotoğraflar...