• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
30 Kasım 2020 Pazartesi 12:30 | Son Güncelleme:

Başhekimi isyan ettiren görüntü: Hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum

Başhekimi isyan ettiren görüntü: Hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum
DHA

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Türedi, sokağa çıkma kısıtlamasının ardından sahile akın eden vatandaşlara isyan etti. İnsanlara yoğun bakım yeri bulmak için tüm eforlarını harcadıklarını ifade eden Türedi, "Biz insanımıza yoğun bakım yeri bulmak için kafa patlatırken sahil kenarında yürüyüş yapan sağlığına çok düşkün İnsanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum" dedi.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Süleyman Türedi, sosyal paylaşım sitesindeki hesabından koronavirüs tedbirlerine uymayanlarla ilgili mesaj yayımladı.

DHA'da yer alan habere göre, özellikle sokağa çıkma kısıtlamasının ardından vatandaşların sahillere akın ettiğini belirterek, uyarıların bazı kişiler tarafından dikkate alınmadığına değinen Prof. Dr. Türedi, şunları söyledi:

“Çoluğunu, çocuğunu, eşini, dostunu, annesini, babasını düşünen varsa; azıcık insafı ve vicdanı olan varsa evinde kalır ve çok gerekli olmadıkça evinden çıkmaz. Biz insanımıza yoğun bakım yeri bulmak için kafa patlatırken, elimizdeki tüm imkanları, tüm eforumuzu harcarken sahil kenarında yürüyüş yapan sağlığına çok düşkün !!! İnsanları gördükçe hakkımızı hiçbirine helal etmiyorum. Servisler ve yoğun bakımlar dolu, ne umuyorsunuz mucize mi? Öyle bir yeteneğimiz yok, sadece insanız. Ayıptır, günahtır. Sağlıkçı ya acımadığınızı biliyoruz da bari kendinize acıyın."

<p>CHP’nin yayın organı Halk TV’de program sunan Özlem Gürses MHP lideri Devlet Bahçeli&

Sağlık Bakanlığından Halk TV sunucusu Özlem Gürses'e yalanlama: Öyle bir personelimiz yok

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul boğazında görüntülendi! Sakarmekeler martılarla beraber simitle besleniyorlar

Jason Statham Antalya'da kurşun geçirmez camlı villada kalıyor